صفحه اول | سفارش طرح | فروشگاه | پروژه ها | ایده ها | ماشین آلات | درباره ما | تماس با ما

 

 

  

 

صفحه اصلی ایده ها و فرصت های سرمایه گذاری ایده ها و طرحهای صنایع شیمیایی  طرح تولید سولفور پلیمر(گوگاس)

 

 

 این بخش برای افرادی که قصد راه اندازی این کسب و کار را دارند تهیه شده و اطلاعات اولیه موردنیاز به همراه تحلیل مختصری راجع به بازار این کسب و کار ارائه شده است. بدیهی است این مشاور آمادگی دارد بر اساس شرایط هر سرمایه گذار و بر پایه مختصات و مشخصات مدنظر در جهت تهیه گزارش جامع توجیهی و مطالعات بازار اقدام نماید.

 
   
  چاپ این صفحه  
 

  طرح تولید سولفور پلیمر(گوگاس)

معرفي طرح تولید سولفور پلیمر(گوگاس)

از خواص موثر این محصول در ساختار راه ها و جاده ها افزاش مستقیم عمر جاده و پایین آمدن مصرف انرژی از طریق پایین آوردن درجه حرارت های عملیات راهسازی است. ساختار فیزیکی گوگاس به شکل گرانول بوده و چون به صورت مستقم جایگزین بخشی از قیر مصرفی در آسفالت ها می گردد بصورت جدی هزینه های حمل و مصرف انرژی در جابجائی محصول،تخلیه،بارگیری را کاهش می دهد. در یک نگاه این محصول از یک طرف باعث کاهش هزینه آسفالت گردیده و از طرفی دیگر باعث افزاش طول عمر آسفالت می گردد.

 نوع و مشخصات سولفور پلیمر(گوگاس)

این محصول به عنوان افزودنی اصلاح کننده آسفالت کاربرد داشته و می تواند به نسبت های توصیه شده در ترکیب آسفالت به جای قیر جایگزین گردد. تاثیرات مستقیم این افزودنی در آسفالت بالا بردن مقاومت آسفالت و دوام آن می باشد. این محصول اصلاح کننده پایه گوگردی بوده و از تر کیب گوگرد با افزودنی های تغییر دهنده دامنه ذوب و تبخیر و پلاستیسایز کننده و همچنین افزودنی های مانع از انجماد سریع و … تشکل گردیده است.

بررسي بازار تولید سولفور پلیمر(گوگاس)

مصرف کنندگان عمده:

ساخت آسفالت باید حدود 165 درجه سانتیگراد ترکیب آسفالت حرارت داده شود در پروژه مورد مصرف قرار گیرد ولی تا زمانی که گوگاس به تر کیب قیر اضافه می شود حرارتی معادل 145 درجه کافی میباشد و در این شرایط در اجرا پروژه حدود 5 لیتر در تن در مصرف سوخت صرفه جوئی خواهد شد یعنی اگر مبنا را 5 میلیون تن قیر در نظر بگیرم حاصلضرب 5،000،000 تن در 5 لیتر صرفه جوئی عدد 25000000 لیتر خواهد بود که اگر این مقدار سوخت را به قیمت جهانی محاسبه کنیم ( هر لیتر 11000 ریال ) نتیجه صرفه جوئی یا کاهش هزینه ای معادل 275 میلیارد ریال خواهیم داشت

پیش بیني ظرفیت و تركیب تولید هر طرح: 20 هزار تن

ابعاد اقتصادي طرح تولید سولفور پلیمر(گوگاس)

برآورد سرمایه گذاری کل 25 : ميليارد ريال

 

   درصورت نیاز به طرح کامل یا به روزرسانی آن می توانید با مهندسین مشاور پارس رابین تماس حاصل فرمایید

 

 
 

 

 
   
                 

 

 
 

 ارزیابی طرح توجیهی کشاورزیارزیابی طرح های توجیهی دام و طیورارزیابی طرح های توجیهی صنعتی     

       
       
       

سفارش طرح | تماس با ایطرح | اخبار و تازه‌ها

Etarh همه حقوق براي ایطرح و شرکت پارس رابین خاوران محفوظ است ©