خدمات پارس رابین

درباره پارس رابین

پارس رابین در سال ۱۳۸۷ با هدف ارائه خدمات مشاوره سرمایه گذاری و مشاوره صنعتی به کارآفرینان و سرمایه گذاران تأسیس گردید. ارائه ایده‌های سرمایه گذاری، مطالعه و استراتژی بازار، تدوین طرح‌های امکان سنجی، مشاوره جهت اخذ تسهیلات، تأمین ماشین آلات و اجرای پروژه‌های صنعتی و کشاورزی از جمله فعالیتهایی است که در پارس رابین انجام می‌شوند. در واقع پارس رابین تلاش کرده است تا در همه مراحل مختلف فرآیند سرمایه گذاری ازایده تا اجرا درکنار سرمایه گذاران و کارآفرینان و پشتیبان آنان باشد. حضور در مجامع علمی و تخصصی، اخذ گواهینامه‌های معتبر و انجام پروژه‌های متنوع در زمینه‌های مشاوره‌ای نشان دهنده شایستگی‌های پارس رابین است.

یکی از خدمات این شرکت بررسی امکانسنجی پروژه‌های صنعتی و تهیه طرح توجیهی مطابق با چارچوب و ضوابط بانکی کشور و ادامه کار تا مرحله تأمین مالی پروژه‌ها از سیستم بانکی کشور می‌باشد. این شرکت جهت بالا بردن دقت و سرعت عملیات و استاندارد بودن گزارش‌های خود در بررسی‌های مالی و نظارت طرح‌ها از نرم افزار بین المللی Comfar III و Primavera استفاده می‌نماید. همچنین این شرکت با داشتن تیم تخصصی در زمینه خدمات مهندسی، تدارکات و ساخت طرح‌ها و پروژه‌های صنعتی و کارخانجات نیز فعالیت می‌نماید.

سایت ایطرح در زمره پیشگامان انجام مطالعات امکان سنجی و توجیهی و مشاوره از طریق مجازی در کشور به شمار می‌آید و با درک و آگاهی کامل از ضرورت توجه به ارزیابی و مطالعه فنی، مالی و اقتصادی و امکان سنجی پروژه‌های صنعتی و آگاهی از آثار و نتایج ارزشمندی که بستر سازی این شاخه علمی می‌تواند به همراه داشته باشد، در شهریور ماه سال ۱۳۸۶ با پشتیبانی فنی و علمی چندین شرکت معتبر داخلی در زمینه‌های مشاوره، طراحی و اجرای پروژه‌های صنعتی، اقدام به طراحی و راه اندازی سایت ایطرح (www.Etarh.com) نمودیم.

نسخه موجود سایت نمونه بتا می‌باشد که به همت تیم طراحی و نرم افزاری شرکت پارس رابین، برای پاسخ گویی بهتر و همچنین تعامل بیشتر با مخاطبین مجدد طراحی و برنامه نویسی شد و از تاریخ اول فروردین ۱۳۹۶ افتتاح گردید. در این نسخه از آخرین روشهای طراحی و برنامه نویسی بهره جسته‌ایم. امیدواریم این اقدام رضایت شما مخاطبین محترم را به همراه داشته باشد.

[counter text=”ایده های سرمایه گذاری موجود ” icon=”moon-diamond-2″ number=”1180″]
[counter text=”تعداد مشاوره ها” icon=”moon-stats-up” number=”12214″]
[counter text=”پروژه های در حال انجام” icon=”moon-loop-4″ number=”18″]
[counter text=”پروژه های انجام شده” icon=”moon-trophy-star” number=”1840″]

خدمات پارس رابین

[list icon=”steadysets-icon-checkbox-checked”][list_item title=”ارائه‌خدمات مشاوره به سرمایه‌گذاران برای یافتن زمینه سرمایه گذاری”][list_item title=” امکان سنجی، ارزیابی و تهیه طرحهای توجیهی فنی – اقتصادی (‌Business Plan)”][list_item title=”مشاوره سرمایه گذاری پروژه‌های صنعتی، کشاورزی و گردشگری”][list_item title=”امکان سنجی جهت بهبود خطوط تولید و افزایش بهره وری واحدهای صنعتی”][list_item title=”خدمات‌بازارسنجی و تحقیقات‌بازار (Market Research)”][list_item title=”خدمات‌مشاوره مالی و سرمایه‌گذاری در بازارهای مالی”][list_item title=”ارائه ایده‌های سرمایه گذاری با ارزش افزوده بالا”][list_item title=”تهیه تخصصی سایت پلان مجتمع‌های کشت و صنعت، دامداری‌ها، مرغداری‌ها و …”][list_item title=”مشاوره‌درزمینه‌برنامه‌ریزی و راه‌اندازی طرحهای توسعه‌ای و ایجادی صنعتی و کشاورزی”][list_item title=”مشاوره در زمینه بازرگانی و تجارت بین الملل”][list_item title=”مشاوره و راه اندازی سیستم‌های فروش، بازاریابی و تبلیغات”][list_item title=”تدوین طرح کسب و کار و انجام مطالعات امکانسنجی”][list_item title=”برنامه ریزی استراتژیک و پیاده سازی استراتژی‌های کسب و کار”][/list]
error: محتوا محافظت شده است