تهیه بسته‌های سرمایه‌گذاریبسته‌های سرمایه‌گذاری به وسیله سازمان‌های متولی جذب سرمایه‌گذار تهیه می‌شود تا سرمایه‌گذاران را با فرصت‌های سرمایه‌گذاری در یک بخش جغرافیایی (استان-منطقه آزاد-منطقه ویژه-شهرداری) یا یک بخش اقتصادی (پتروشیمی-نفت و گاز- گردشگری- مواد غذایی-کشاورزی و…) آشنا کند. در این بسته‌ها ابتدا فرصت‌های سرمایه‌گذاری بخش مورد نظر با توجه به اهداف کلان‌، سیاست‌های بالادستی‌، زیر‌ساخت‌ها، قابلیت‌ها و محدودیت‌های بخش‌، احصاء شده و اولویت‌بندی می‌شوند. پس از آن بر اساس منابع و سیاست‌های کلان سازمان برای تعدادی از عنوان‌های اولویت‌دار طرح‌های امکان‌سنجی مقدماتی Pre-FS و برای تعدادی طرح‌های امکان‌سنجی کامل FS تهیه می‌شود.
مهندسین مشاور پارس رابین با توجه به بیش از ده سال تجربه د‌ر حوزه مشاوره سرمایه‌گذاری و عضویت در مجامع تخصصی و علمی‌، بسته‌های سرمایه گذاری را یکی از راه‌های موثر جذب سرمایه‌گذار (داخلی یا خارجی) می‌داند و در این راستا آمادگی خود را جهت تهیه بسته‌های سرمایه‌گذاری برای وزارت‌خانه‌ها‌، استانداری‌ها‌، شهرداری‌ها، سازمان‌ها، مناطق آزاد و مناطق ویژه اعلام می‌نماید.

از جمله کارهای انجام شده در این حوزه تهیه بسته های سرمایه گذاری سازمان منطقه ویژه اقتصادی استان خراسان جنوبی به درخواست سازمان منطقه ویژه می باشد .

[services_media photo=”6683″ shadow=”no”][/services_media]
[services_media photo=”6679″ shadow=”no” link=”https://telegram.me/joinchat/BFL84Dv5RO_B-oIeRdKxwQ”][/services_media]
error: محتوا محافظت شده است