تولید دستگیره کابینت

دستگیره که قطعه ای از سخت افزار کابینت است که برای باز کردن درها یا دراورها استفاده می شود. فقط یک پیچ در آن نصب شده است. از نظر اختلاف در دستگیره ها ، که فقط یک پیچ آن به آن وصل می شود ، یک کشش یا دسته کابینت به طور مستقیم به بیش از یک پیچ به درب کابینت یا کشو در جلو متصل است. دستگیره ها دارای چندین سوراخ پیچ برای تنظیم بهتر و قوی هستند ، با این حال ، اینها همچنین هنگام خرید دسته با کیفیت ، نقش بسیار مهمی را ایفا می کنند. از آنجا که سوراخ های پیچ های مختلفی وجود دارد ، یکی از مهمترین عوامل موثر در چیدن دسته ها ، ابعاد مرکز به مرکز است. یعنی ، این به معنی تفاوت از وسط یک سوراخ پیچ به وسط بعدی است. هنگامی که دو پیچ وجود دارد ، این اندازه گیری غالباً اندازه کلی کشش را بر اساس طراحی آن تعیین می کند. دستگیره به عنوان نقطه ورود نیرو و یا اعمال کشش برای باز و بسته نمودن در یا کشو بود و در محل مورد نظر نصب می شود .محل نصب دستگیره کاملا سلیقه ای است . دستگیره های کابینت در چند سبک متفاوت است که به شرح ذیل می باشد. دستگیره های کلاسیک، مدرن، مخفی و دستگیره کودک که هر کدام نسبت به فضاهای طراحی شده می توانند کاربرد داشته باشند.
دستگیره های کلاسیک :
این دستگیره برای کابینت های ممبرانِ کلاسیک( کابینت های که ابزار خورده باشند و به سبک سنتی هستند ) و کابینت های کلاسیک ( که کابینت چوبی را در ذهن ما تداعی می کند ) مناسب است.شاخصه ی دستگیره های کلاسیک ظاهر این دستگیره ها هستند. با نقش گل که اغلب به صورت سرامیکی است یا رنگ های کافه ای مات و زیتونی مات که پیشتر تداعی کننده ی طرح های سنتی اصیل ایرانی هستند.
دستگیره کابینت مدرن :
این دستگیره را می توان در فضاهایی که مدرن و کابینت های آنها از MDF هایگلاس و براق طراحی شده است ، استفاده کرد. معمولاً این دستگیره ها از طرح های جدید و به اصطلاح به روز استفاده شده است. اکثراً دستگیره های مدرن درطیف های رنگی طلایی، سفید، نقره ای، زرد، زیتونی، استیل و ساتن است.
دستگیره های مخفی :
دستگیره های مخفی برای کمد دیواری هایی که درهای آن به صورت ریلی هستند.یا برای کابینت های جزیره که عمدتاً نیازی به دستگیره هایی که به روی کابینت نصب می شوند ندارند. یا از دستگیره های مخفی استفاده می شود یا از ریل و لولای لمسی.
دستگیره های کودک :
همانطور که از اسم این نوع دستگیره پیداست برای اتاق های کودک یا سرویس چوب کودک استفاده می شود. دستگیره هایی که به صورت شخصیت های کارتونی که برای کودکان آشنا و جذاب هستند. برای سنین بالاتر هم از دستگیره های سرامیکی گل دار ( معمولا برای دختران ) دستگیره های که با برندهای ورزشی معروف طراحی شده است برای ( پسران ) استفاده می شود.

در قیمت دستگیره کابینت پارامتر های زیر موثر است

جنس دستگیره
اندازه دستگیره
برند تولیدی دستگیره
مدل دستگیره
ایرانی و خارجی بودن دستگیره

معرفی کد آیسیک مرتبط با صنعت تولید دستگیره کابینت

کد آیسیک انواع دستگیره فلزی ۲۸۹۳۴۱۲۴۱۳
کد آیسیک دستگیره فلزی با روکش کروم۲۸۹۳۵۱۲۴۱۴
کد آیسیک دستگیره فلزی با روکش نیکل۲۸۹۳۵۱۲۴۱۵

معرفی کد تعرفه گمرکی مرتبط با صنعت تولید دستگیره کابینت

تعرفه یا به عبارت دیگری(TARIFF) یک نوع معیار رقمی و یا عددی می باشد برای شناسی و تعیین جایگاه کالا در ترخیص کالا .
تعرفه گمرکی میزان حقوق ورودی قابل پرداخت برای ورود کالا می باشد.تعرفه گمرکی در بستر تاریخ مبتنی بر سیستم و روش های خاصی از قبیل اداره گمرک،آمار،حمل و نقل،بیمه و غیره طراحی و مورد استفاده قرار می گیرد.
کد تعرفه گمرکی انواع دستگیره فلزی ۸۳۰۲۴۱۹۰
کد تعرفه گمرکی دستگیره فلزی با روکش کروم۸۳۰۲۴۱۹۰
کد تعرفه گمرکی دستگیره فلزی با روکش نیکل۸۳۰۲۴۱۹۰

وضعیت واردات و صادرات دستگیره کابینت

در نمودار زیر وضعیت واردات و صادرات انواع دستگیره فلزی در کشور به تفکیک سال آمده است .

وضعیت واحد های فعال تولید دستگیره کابینت

در نمودار زیر تعداد و ظرفیت واحدهای تولید کننده دستگیره درب کابینت در کشور به تفکیک استان آمده است .

خلاصه بررسی اقتصادی طرح تولید دستگیره کابینت

ظرفیت تولید سالیانه : 10000 تن
نرخ برابری دلار : 14000 تومان
مساحت زمین موردنیاز : 3000 مترمربع
زیربنای ساختمان ها : 1500 مترمربع
تعداد نیروی انسانی مورد نیاز : 20 نفر
میزان سرمایه گذاری ثابت : 2 میلیارد تومان
ارزش ماشين آلات و تجهيزات : 800 میلیون تومان
نرخ بازده داخلی : 37 درصد

تهیه طرح توجیهی بر اساس آخرین دستورالعملهای سازمانی و بانکی.

در صورتیکه نیاز به طرح توجیهی دارید کارشناسان ما طرح مدنظرتان را بر اساس آخرین ضوابط و بر اساس داده‌های روز و مشخصات و مختصات مدنظرتان، تهیه می‌نمایند. جهت کسب اطلاعات بیشتر اینجا کلیک نمائید.