تولید قفل های سوئیچی

قفلهاي سوئيچي بعنوان وسيله اي مطمئن وارزشمند جهت حفظ اموال و انحصار وتملك دارايي هاي بشر و مصونيت بخشيدن به آنها امروزه در سطح بسيار گسترده وبه ميزان قابل توجه اي از عموميت ضرورت استفاده ويپه اي برخوردار مي باشد . انواع قفلهاي سوئيچي در صنايع فلزي در دسته يراق آلا ت قرار مي گيرند كه عمده كانونهاي مصرف آنها در ساختمان ها , صنايع خودرو سازي و نظاير آن مي باشد .

فرایند تولید قفل های سوئیچی

فرايند توليد قفل سوئيچي از عمليات متداول در صنايع فلزي متشكل ازمراحل برشكاري ، پرسكاري ، ريخته گري تحت فشار ( دايكاست) آبكاري قطعات ، انجام ازمايشات استاندارد وکنترل کيفيت ، مونتاژ قطعات وبسته بندی تشکيل گرديده است که مجموعا از سيستم پيچيده اي برخوردار نميباشد . با توجه به ماهيت مواد وعمليات خط توليداثرات سوء محيط زيست وعوامل مولد آلودگي هاي مختلف در اين واحد توليدي قابل ملاحظه نبوده و بمنظور تامين مقاصد صادرات و پوشش دهي هرچه بيشتر بازار مصرف در رقابت باساير محصولات در حد معقولي گنجانده شده است .

مجوز های قانونی راه اندازی واحد تولید قفل سوئیچی

جواز تاسیس مجوزی است که جهت احداث ساختمان و تاسیسات بنام اشخاص حقیقی و حقوقی در زمینه فعالیت های صنعتی بخش سازمان صنایع و معادن صادر میگردد.
مراحل صدور جواز تاسیس
1- پذیرش درخواست متقاضی صدور جواز تأسیس فعالیتهای صنعتی و تكمیل پرونده توسط مدیریت سازمان سازمان صنایع و معادن شهرستان .
2- بررسی پرونده از نظر مدارك و تطبیق با مصادیق والویتهای سرمایه گذاری در واحد صدور مجوز مدیریت سازمان صنایع و معادن .
3- تكمیل پرسشنامه جواز تاسیس ( فرم شماره یك ) توسط متقاضی .
4- ارسال پرونده منضم به فرم شماره یك به اداره مربوطه بمنظور بررسی ، اصلاح و تائید فرم پرسشنامه جواز تاسیس با استفاده از اطلاعات طرحهای موجود ، طرحهای تیپ و تجربیات كارشناسی و ارجاع پرونده به مدیریت .
5- ارجاع پرونده توسط مدیریت به واحد صدور مجوز جهت مراحل صدور جواز تأسیس .

معرفی کد آیسیک مرتبط با صنعت تولید قفل های سوئیچی

کد آیسیک انواع قفل۲۸۹۳۳۱۲۴۰۰

معرفی کد تعرفه گمرکی مرتبط با صنعت تولید قفل های سوئیچی

تعرفه یا به عبارت دیگری(TARIFF) یک نوع معیار رقمی و یا عددی می باشد برای شناسی و تعیین جایگاه کالا در ترخیص کالا .
تعرفه گمرکی میزان حقوق ورودی قابل پرداخت برای ورود کالا می باشد.تعرفه گمرکی در بستر تاریخ مبتنی بر سیستم و روش های خاصی از قبیل اداره گمرک،آمار،حمل و نقل،بیمه و غیره طراحی و مورد استفاده قرار می گیرد.
کد تعرفه گمرکی انواع قفل ۸۳۰۱

وضعیت واردات و صادرات قفل های سوئیچی

در نمودار زیر وضعیت واردات و صادرات قفل آویز(Padlock)، قفل مغزی و کلونی (Lock) (که با کلید، با رمز یا با برق بازو بسته میشوند)، از فلزات معمولی؛ چفت و بست (Clasp) دوره‌های چفت و بست‌دار، دارای قفل، از فلزات معمولی؛ کلید برای اشیای فوق، از فلزات معمولی در کشور به تفکیک سال آمده است .

وضعیت واحد های فعال تولید قفل های سوئیچی

در نمودار زیر تعداد و ظرفیت واحدهای تولید کننده انواع قفل در کشور به تفکیک استان آمده است .

خلاصه بررسی اقتصادی طرح تولید قفل های سوئیچی

ظرفیت تولید سالیانه : 250000 عدد
نرخ برابری دلار : 14000 تومان
مساحت زمین موردنیاز : 7000 مترمربع
زیربنای ساختمان ها : 3000 مترمربع
تعداد نیروی انسانی مورد نیاز : 42 نفر
میزان سرمایه گذاری ثابت : 5.5 میلیارد تومان
ارزش ماشين آلات و تجهيزات : 2.5 میلیارد تومان
نرخ بازده داخلی : 31 درصد

تهیه طرح توجیهی بر اساس آخرین دستورالعملهای سازمانی و بانکی.

در صورتیکه نیاز به طرح توجیهی دارید کارشناسان ما طرح مدنظرتان را بر اساس آخرین ضوابط و بر اساس داده‌های روز و مشخصات و مختصات مدنظرتان، تهیه می‌نمایند. جهت کسب اطلاعات بیشتر اینجا کلیک نمائید.