طرح تولید آفتاب گیر خودرو

آفتابگیر خودرو، از دیگر تجهیزات خودرو می باشد، که هم جنبه ی زیبایی داشته و هم از جنبه ی حفاظتی دارد.
آفتابگیر ماشین یکی از پرکاربردی ترین هدایای تبلیغاتی است که روزانه مورد دید عموم مردم قرار می گیرد . برخی از آفتابگیر خودرو به عنوان بیلبرد متحرک نیز نام می برند. کاربرد آفتابگیر اتومبیل بر کسی پوشیده نیست علاوه بر جلوگیری از تابش مستقیم خودرو ، از دید مردم به داخل خودرو هم جلوگیری میکند .
طمئنا تا کنون برای شما اتفاق افتاده است، که در یک روز تابستانی خودرو خود را پارک نموده اید و بعد از چند ساعت باز گشته و سوار خودرو شده اید. آن زمان حس می کنید که به جای خودرو سوار یک فر آشپزخانه شده اید. به حدی خودرو شما گرم و داغ می شود که ممکن است برای کودکان خطرناک بوده و به آن ها آسیب برساند.
اگر در طول تمام روز های تابستان این اتفاق را شما تحمل نمایید علاوه بر آفتاب سوختگی دچار مشکلات دیگری نیز خواهید شد.
این مشکلات بسیار حاد تر از یک آفتاب سوختگی ساده می باشد.
باید بدانید که علت اصلی گرم شدن خودرو شما بر اثر نور شدید آفتاب، تابش اشعه ی مادون قرمز است این اشعه بسیار خطرناک و حتی سرطان زا می باشد. به همین جهت اگر کودک شما نیز در طولانی مدت در معرض این اشعه قرار بگیرد دچار نا رسایی های چشمی و سرطان پوست خواهد شد.
بهترین راه و چاره استفاده از آفتابگیر خودرو، می باشد. آفتابگیر خودرو، با ایجاد یک پوشش به روی شیشه ی خودرو، از ورود این اشعه ها به خودرو جلوگیری نموده و از گرم شدن فضای داخل ماشین شما نیز به شدت می کاهد.
اما تنها این موارد نیستند بلکه در حین رانندگی در روز های گرم و آفتابی نیز سرنشینان دچار مشکل شده چرا که نور آفتاب به طور مستقیم به صورت آن ها خواهد تابید. برای همین هم از آفتابگیر خودرو، برای پوشاندن شیشه های جانبی خودرو استفاده می کنند.
اگر چه آفتابگیر خودرو، یک وسیله ی جانبی و ارزان قیمت بوده ولی کاربرد زیادی دارد و می تواند برای حل مشکلات رانندگی در تابستان بسیار مفید باشد.
آفتابگیر خودرو، در بازار از انواع و طرح ها و رنگ های ویژه ای برخوردار است که این تمایز از طریق تفاوت در جنس آفتابگیر خودرو ، به وجود آمده است.

 

کد آیسیک مرتبط با صنعت تولید آفتابگیر خودرو

کد آیسیک مخفف International Standard Industrial Classification (سیستم بین المللی طبقه بندی استاندارد صنایع) است. کد گذاری به عنوان روش ساده و دقیق برای تعیین هویت کالا، قطعات ، مدارک و اموال ، سالها است که در سطح شرکت هاو زنجیره های تأمین مورد استفاده قرار می گیرد.
کد آیسیک آفتابگیر خودرو 2520412561

کد تعرفه گمرکی مرتبط با صنعت تولید آفتابگیر خودرو

تعرفه یا به عبارت دیگری(TARIFF) یک نوع معیار رقمی و یا عددی می باشد برای شناسی و تعیین جایگاه کالا در ترخیص کالا .
تعرفه گمرکی میزان حقوق ورودی قابل پرداخت برای ورود کالا می باشد.تعرفه گمرکی در بستر تاریخ مبتنی بر سیستم و روش های خاصی از قبیل اداره گمرک،آمار،حمل و نقل،بیمه و غیره طراحی و مورد استفاده قرار می گیرد.
کد تعرفه گمرکی آفتابگیر خودرو 39263000 میباشد.

وضعیت واحد های فعال تولید آفتابگیر خودرو

در نمودار زیر تعداد و ظرفیت واحدهای تولید آفتابگیر خودرو در کشور به تفکیک استان آمده است .

 

نکته مهم

اين طرح صرفا به عنوان يک ايده سرمايه گذاری مطرح می شود. جداول و نمودارها تقريبی است.

امکان سرمايه گذاری با ظرفيتهای مختلف و به تبع آن سطح سرمايه گذاری کمتر و بيشتر از ميزان اعلام شده نيز وجود دارد.

درصورت نياز به تدوين طرح توجيهی می توانيد با شرکت تماس حاصل فرماييد يا فرم اوليه سفارش طرح را تکميل نمائيد.