طرح تولید پارچه مخمل

مخمل (Velvet) نوعی پارچه نرم براق است که معمولا در لباس های خواب، رومبلی و دیگر کاربردهای منسوج مورد استفاده قرار می گیرد. به دلیل گران تمام شدن تولید منسوجات مخمل در گذشته، این پارچه اغلب به طبقه اشرافی تعلق داشته است. حتی اگر بیشتر انواع مدرن مخمل با مواد مصنوعی ارزان قیمت تزئین شوند، باز هم این پارچه منحصر به فرد یکی از نرم ترین و براق ترین مواد ساخت بشر که تاکنون ساخته شده است، باقی می ماند.

تاریخچه مخمل

اولین سابقه ثبت شده برای پارچه مخمل به قرن ۱۴ میلادی بر می گردد و محققین اعصار گذشته بیشتر اعتقاد دارند که قبل از ایجاد شدن جاده ابریشم در اروپا، این منسوج در اصل در شرق آسیا تولید گردیده است. شکل های رایج مخمل از ابریشم خالص که به شدت محبوب هستند، ساخته می شوند. ابریشم آسیایی قبلا بسیار نرم بود، اما فرآیندهای تولید منحصر به فرد استفاده شده برای تولید مخمل باعث شده است تا این ماده حتی از دیگر محصولات ابریشمی نیز فاخرتر و لوکس تر گردد.
این پارچه قبل از اینکه در دوره رنسانس اروپا به محبوبیت برسد، بیشتر در خاورمیانه مورد استفاده قرار می گرفت. مثلا شواهد بر جای مانده در بسیاری از تمدن های واقع شده در کشورهای ایران و عراق امروزی نشان می دهد که مخمل یک پارچه محبوب در میان اشراف این منطقه بوده است.

مخمل امروزی

وقتی ماشین های بافندگی اختراع شدند، تولید مخمل بسیار ارزان گردید و توسعه پارچه های مصنوعی که تا حدودی ویژگی های مشابه با ابریشم دارند، در نهایت منجر گردید تا مخمل شگفت انگیز حتی در دسترس طبقات پایین جامعه نیز قرار گیرند. هر چند که مخمل امروزی ممکن است همانند مخمل خالص یا خارق العاده گذشته نباشد، اما باز هم به عنوان ماده ای برای ساخت پرده، پتو، حیوانات عروسکی و انواع دیگر محصولاتی که تصور می شود می توانند با مخمل به همان اندازه نرم و دوست داشتنی باشند، مورد استفاده قرار می گیرد.

پارچه مخمل چه کاربردی دارد؟

ویژگی اصلی مخمل، نرم بودن آن است، بنابراین این منسوج در ابتدا در کاربردهایی که پارچه به پوست نزدیکی بیشتری دارد، مورد استفاده قرار می گیرد. در عین حال، مخمل یک ویژگی بصری متمایز نیز دارد که برای استفاده در دکوراسیون منزل در کاربردهایی مانند ساخت پرده و کوسن بسیار محبوب است. برخلاف برخی دیگر از وسایل دکوراسیون داخلی، مخمل به همان اندازه که به نظر می رسد، حس خوبی منتقل می کند. این مسئله باعث می شود تا این پارچه یک تجربه طراحی خانه با چند حس متفاوت باشد.
مخمل به دلیل نرمی زیادی که دارد گاهی اوقات در وسایل تختخواب نیز به کار می رود. به خصوص این پارچه در عایق پتو که بین ملافه و لحاف مورد استفاده قرار می گیرد، کاربرد دارد. مخمل در لباس های زنانه بیشتر از پوشاک مردان کاربرد دارد و اغلب برای برجسته کردن منحنی بدن زنان و ساخت لباس های مجلل شبانه از آن استفاده می شود. برخی از شکل های سفت مخمل برای تولید کلاه مورد استفاده قرار می گیرند و این ماده در تولید آسترهای دستکش نیز محبوب است.

پارچه مخمل در چه مناطقی از جهان تولید می شود؟

مانند بیشتر انواع منسوجات، بزرگترین سهم مخمل جهان در چین تولید می شود. با این حال چون این پارچه می تواند با دو نوع مختلف از منسوجات تولید گردد، لذا مهم است که به هر نوع به نوبه خود اشاره گردد:

بزرگترین تولید کننده ابریشم

چین بزرگترین تولید کننده ابریشم جهان است، اما هند نیز در تعقیب این کشور است. به عنوان یک قانون کلی، ابریشم هندی بیشتر احتمال دارد تا مورد تأیید قرار گیرد و معمولا کیفیت بالاتری نیز دارد.

بزرگترین تولید کننده ریون

پیشگام بیشترین تولیدات مربوط به منسوجات مصنوعی در جهان، کشور چین است. اینگونه محصولات و دیگر روش های صنعتی عاری از حس مسئولیت باعث شده است تا این کشور کمونیستی به سرعت به بزرگترین آلوده کننده جهان نیز تبدیل شود. چین از تغییر تدریجی جهان به سمت پارچه های پایدار و فرآیندهای تولید بدون آلودگی عقب مانده است.
هر چند که گاهی اوقات از پنبه نیز برای تولید مخمل استفاده می شود، اما این روش به قدری غیر رایج است که احتیاجی به ذکر جزئیات آن وجود ندارد.

قیمت پارچه مخمل به چه صورت است؟

مخمل تولید شده از طریق مواد مصنوعی کاملا ارزان است. با این حال، مخمل کاملا ابریشمی ممکن است برای هر یارد، صدها دلار قیمت داشته باشد، چون تولید کردن این پارچه به زحمت زیادی احتیاج دارد. پارچه مخملی که با استفاده از مواد پایدار بافته می شود، معمولا نسبت به پارچه ارزان قیمت تولید شده با استفاده از منسوجات مصنوعی، هزینه بسیار بیشتری دارد.

چه تفاوتی بین انواع مختلف پارچه مخمل وجود دارد؟

در طول قرن ها، انواع مختلف بسیار زیادی از پارچه مخمل به وجود آمده است که در این بخش به نمونه های از آنها اشاره می گردد:

مخمل چیفون (Chiffon velvet)

به عنوان مخمل شفاف نیز شناخته می شود. این شکل بسیار ظریف از مخمل اغلب در لباس های رسمی و مخصوص مهمانی های شبانه مورد استفاده قرار می گیرد.

مخمل کراش (Crushed velvet)

شاید یکی از متمایزترین شکل های مخمل، مخمل کراش باشد که بافت متنوعی را ارائه می دهد که با پرس کردن یا پیچاندن پارچه در هنگام خیس شدن به دست می آید. مخمل کراش به جای اینکه سطح یکنواختی داشته باشد، پر از فراز و نشیب است که این حالت به صورت طبیعی در آن وجود دارد و باعث می گردد تا از نظر بصری جذاب باشد.

مخمل برجسته (Embossed velvet)

این نوع از مخمل، کلمات، نشانه ها یا شکل های برجسته ای بر رویش قرار دارد. مقطع برجسته کمی از اطراف مخمل پایین تر است و در بیشتر حالت ها، اثر برجستگی را می توان لمس نمود.

مخمل طرح دار (Hammered velvet)

به عنوان یکی از لوکس ترین شکل های مخمل در نظر گرفته می شود. این نوع از پارچه به جای اینکه خرد شود، کاملا فشرده یا له می گردد. پارچه حاصل شده به صورت خال خالی در می آید و تداعی کننده نوعی لباس نرم و گرم ساخته شده از حیوان است.

مخمل لیون (Lyons velvet)

این نوع از مخمل نسبت به دیگر گونه های این پارچه از تراکم بیشتری برخوردار است، در نتیجه این منسوج سفت برای کاربردهای متنوع لباس بیرون بسیار ایده آل است. مخمل لیون از کت ها گرفته تا کلاه، به عنوان یکی از لوکس ترین مواد لباس بیرونی در دسترس است.

مخمل پانی (Panne velvet)

هر چند که عبارت پانی می تواند به معنای چندین چیز در رابطه با مخمل باشد، اما این اصطلاح در اصل برای نوعی از مخمل کراش که در معرض نیروی فشار تک جهته خاصی قرار می گیرد، طراحی شده است. این روزها از واژه پانی بیشتر برای اشاره به مخمل حاوی ظاهر خوشه ای استفاده می شود.

مخمل اوترخت (Utrecht velvet)

این نوع از مخمل موجدار تا حد زیادی از مد افتاده است، اما هنوز هم گاهی اوقات در لباس های زنانه و مخصوص مهمانی های شبانه مورد استفاده قرار می گیرد.

مخمل تهی (Voided velvet)

این نوع از مخمل، الگوهای ساخته شده از طریق مقطع های حاوی و بدون پرز را دارد. هر تعداد از شکل ها یا طرح ها در این نوع مخمل می توانند ساخته شوند، بنابراین مخمل تهی شبیه به مخمل برجسته است.

مخمل حلقه ای (Ring velvet)

در اصل تنها مخملی که مانند حلقه عروسی ترسیم شود را می توان به عنوان مخمل حلقه ای در نظر گرفت. اساسا مخمل حلقه ای به شدت ریز و مانند چیفون روشن است.

انواع پارچه مخمل مبلی

مبل از جمله لوازم لوکس در منازل ما ایرانی ها است که در کارگاه های تولیدی در انواع تفاوتی ساخته می شوند. وجود تمایز در بین مبل ها به سبب تفاوتی است که در جنس پارچه، رنگ، مدل و اندازه شان وجود دارد. یک نمونه از پارچه های پر کاربرد در این مینه پارچه های مخمل مبلی است که در دنیایی از تنوع در دسترس مشتریان قرار می گیرد تا مبل هایی زیبا را تولید و عرضه دهند. در ادامه جهت آشنایی بیشتر انواع پارچه مخمل مبلی را ذکر می کنیم که به ترتیب زیر است:

پارچه های مخمل مبلی گلدار
پارچه های مخمل مبلی ساده
پارچه های مخمل مبلی طرح دار
پارچه های مخمل کبریتی کبریتی
پارچه مخمل مبلی

قیمت پارچه مخمل مبلی گلدار

در امتخاب مبل در بازار ها همه ما دچار مشکل می شویم زیرا این تولیدات در دنیایی گوناگونی وارد بازار ها می شود. مبل هایی که با پارچه مخمل مبلی تولید می شوند در انواع ساده و گلدار آن چنان تنوعی را ایجاد کرده اند که افراد بهتر است انتخاتب خود را بکنند و بعد به بازار ها مراجعه نمایند تا خریدی عالی داشته باشند. قیمت پارچه های مخمل مبلی گلدار در فروشگاه های مختلف اعیین شده است که بر اساس عوامل متعددی تعیین می گردد. در ادامه این عوامل را ذکر می کنیم:

اندازه پارچه های مخمل مبلی
رنگ بندی پارچه های مخمل مبلی
شرکت تولید کننده پارچه های مخمل مبلی
نحوه فروش پارچه های مخمل مبلی
میزان عرضه و تقاضای پارچه های مخمل مبلی
پارچه مخمل مبلی

قیمت عرضه انواع پارچه مخمل پالتویی

قیمت عرضه انواع پارچه پالتویی جنس مخمل را می دانید؟ کدام مدل مخمل برای تولید پالتو بیشترین استقبال را در میان مشتریان خواهد داشت؟ آیا در سال های آتی می توان آن را جایگزین چرم و فوتر دانست؟
پارچه مخمل یکی از انواع پارچه های سنگین بازار است که خانم ها برای لباس نیز آن را می پسندند و نمونه های لباسی بسیار مختلفی را در بازار دارا می باشد. البته در حوزه مبلمان و پرده نیز مخمل حرف اول را زده اما اینبار قصد داریم تا در رابطه با پارچه مخمل پالتویی صحبتی با خوانندگان خود داشته باشیم.

انواع پارچه مخمل پالتویی در ایران

پارچه مخمل پالتویی ممکن است مدل های بسیار گوناگونی را شامل شود، اما مسئله مهم این است که به تازگی توجه خانم ها و دختران جوان به سمت پوشیدن لباس مخمل جلب شده است، حتی نمونه های مخمل آیننه کاری و خامه دوزی شده را نیز برای همین پوشاک استفاده کرده و در آینده ای نیز شاهد جایگزین شدن پالتو های مخمل به جای چرم و فوتر خواهیم بود.

مخمل نبوک
مخمل جیر
مخمل شبه فوتر
مخمل پرزدار
مخمل حاشیه دار
مخمل آبرنگی
مخمل سایه دار
مخمل کوبیده
مخمل کبریتی
همانطوری که می بینید انواع پارچه مخمل مناسب پالتو بسیار زیاد هستند که با طرح ها و تنوع رنگبندی می توانند بازار را به دست گرفته و یکه تاز شوند.
اما شما به عنوان یک تولیدکننده یا فروشنده پارچه به چه شکل می توانید این انواع را تهیه کرده و در اختیار مشتریان خود قرار دهید.

پارچه مخمل پالتویی

به عنوان مثال عکس بالا پالتو شیک و زمستانه ای است که به وسیله مخمل نبوک یا مخمل پتویی تولید گشته و وارد بازار می شود.
اما صحبت اصلی راجع به قیمت عرضه این مدل پارچه های مخمل پالتویی بود و باید راه حل مناسبی جهت تهیه آنها به مخاطبین خود ارائه کنیم.

قیمت انواع پارچه مخمل پولکی

قیمت انواع پارچه مخمل پولکی را می توان از طریق ارتباط تلفنی نیز به دست آورد و همیشه نیاز نیست تا برای خرید این چنین پارچه هایی سفری به شهر های مرزی کرد.
پارچه مخمل یکی از انواع کالا های وارداتی در بازار است که تولیدکنندگان داخلی هنوز موفق نشده اند به صورت مستقل نیاز بازار را تامین کرده و بتوانند در زمینه پارچه مخمل لباسی موفق عمل کنند.

قیمت جدیدترین پارچه مخمل لباسی حاشیه دار

جدیدترین مدل پارچه مخمل لباسی که بر حاشیه آن نگین کاری شده و جلوه زیبایی پیدا کرده است، با قیمت فوق العاده کمی ارائه می گردد.
پارچه مخمل حاشیه دار لباسی جزو مدل های جدیدی است که در تمامی مغازه ها و بنکداری ها به چشم می خورد، رنگ قرمز و سبز تبدیل به پرفروش ترین پارچه مخمل شده اند. که اقدام به خرید قواره آن می نمایند که دیگر جلوه نمایی رنگ مشکی مانند قبل نمانده است.

قیمت انواع پارچه مخمل زردار طلایی خامه دوزی

قیمت انواع پارچه مخمل زردار طلایی خامه دوزی نسبت به مدل نگین دار آن کمی گران تر است که البته نرخ مناسب تری نسبت به مدل مخمل خامه دوزی نگین کاری شده خواهد داشت.
اگر بخواهیم انواع پارچه مخمل را نام ببریم و دسته بندی را برای مدل مجلسی در نظر بگیریم.

پارچه مخمل خامه دوزی
پارچه مخمل نگین دار
پارچه خامه دوزی نگین کاری شده مخمل
ارزان ترین مدل پارچه مخمل نگین دار آن است، که با نگین های چسبی می توان از طریق اتو نیز با هر طرح و ایده ای که دلخواهمان باشد کار کنیم.البته در صورتی که خواستید بر روی پارچه مخمل نگین کاری کنید طرح خامه دوزی را انتخاب کنید تا پارچه در انتها بسیار شیک، مجلسی و فاخر باشد.

انواع مدل پارچه مخمل

پارچه مخمل ساده
پارچه مخمل کوبلین
پارچه مخمل مبلی
پارچه مخمل کبریتی
پارچه مخمل کوبیده
پارچه مخمل ضخیم
پارچه مخمل شانل
پارچه مخمل گردبافی
پارچه مخمل تخت بافی
پارچه مخمل چاپی
پارچه مخمل کوبیده یکی از انواع مدل هایی است که در لیست بالا نیز نام بردیم، ویژگی بسیار جذاب آن حالت کوبیده بودنش است که دیگر جای نگرانی برای مشتری و خریدار نهایی که پرز پس بدهد یا پرز هایش حالت اولیه را از دست بدهد نخواهد گذاشت.

قیمت عمده پارچه مخمل کوبیده

قیمت عمده ای که برای خرید پارچه مخمل کوبیده در نظر گرفته می شود را واردکنندگان این محصول معتبر تر از سایر مراکز در نظر خواهند گرفت زیرا خریداران اصلی هستند که از کارخانه های خارجی و شرکت های تولیدکننده در کشور هایی همچون کره یا چین و ترکیه این مدل پارچه مخمل را به داخل بازار ایران تزریق خواهند کرد.

کد آسیک مرتبط با صنعت تولید پارچه مخمل

کد آیسیک مخفف International Standard Industrial Classification (سیستم بین المللی طبقه بندی استاندارد صنایع) است. کد گذاری به عنوان روش ساده و دقیق برای تعیین هویت کالا، قطعات ، مدارک و اموال ، سالها است که در سطح شرکت هاو زنجیره های تأمین مورد استفاده قرار می گیرد.

شرح محصولکد ایسیک
پارچه مخمل۱۷۱۱۶۱۲۳۹۱
پارچه مخمل چگونه تولید می شود؟

هر چند که مواد مختلفی می توانند برای تولید مخمل به کار روند، اما فرآیندهای استفاده شده برای تولید این پارچه بدون توجه به منسوج اصلی استفاده شده، یک روش مشخص و یکسان هستند. مخمل را می توان توسط نوع خاصی از ماشین بافندگی که دو لایه از پارچه را به صورت همزمان نخ ریسی می کند، بافت. این لایه های پارچه سپس از هم جدا می شوند و بر روی غلتک ها پیچیده می گردند.
مخمل با نخ عمودی و velveteen (مخمل پودی) با نخ افقی ساخته می شوند، اما در هر صورت این دو منسوج از طریق فرآیندهای یکسانی تولید می گردند. با این حال velveteen اغلب با نخ پنبه ای معمولی ترکیب می شود. این موضوع سبب می گردد تا از کیفیت آن کاسته شود و بافتش تغییر کند.
ابریشم یکی از محبوب ترین مواد ساخت پارچه مخمل است که با از هم باز کردن پیله های کرم ابریشم و نخ ریسی کردن این رشته ها به نخ تولید می گردد. منسوجات مصنوعی مانند ریون با حرارت دادن و ذوب کردن مواد پتروشیمیایی به فیلامنت ها تولید می شوند. وقتی یکی از این انواع نخ به لباس مخمل بافته می شوند، با توجه به نوع کاربرد مورد نظر می توانند رنگ آمیزی یا فرآوری شوند.

کد تعرفه گمرکی مرتبط با صنعت تولید پارچه مخمل

تعرفه یا به عبارت دیگری(TARIFF) یک نوع معیار رقمی و یا عددی می باشد برای شناسایی و تعیین جایگاه کالا در ترخیص کالا .
تعرفه گمرکی میزان حقوق ورودی قابل پرداخت برای ورود کالا می باشد.تعرفه گمرکی در بستر تاریخ مبتنی بر سیستم و روش های خاصی از قبیل اداره گمرک،آمار،حمل و نقل،بیمه و غیره طراحی و مورد استفاده قرار می گیرد.

شرح محصولکد تعرفه گمرکی
پارچه مخمل۵۸۰۱|۵۸۰۱۱۰۰۰|۵۸۰۱۲۱۰۰|۵۸۰۱۲۲۰۰|۵۸۰۱۲۳۰۰|۵۸۰۱۲۴۰۰|۵۸۰۱۲۵۰۰|۵۸۰۱۳۱۰۰|۵۸۰۱۳۳۰۰|۵۸۰۱۳۴۰۰|۵۸۰۱۳۵۰۰
وضعیت واحد های فعال تولید پارچه مخمل

در نمودار زیر تعداد واحدهای فعال تولید پارچه مخمل در کشور به تفکیک استان آمده است .

وضعیت واردات و صادرات پارچه مخمل

جدول واردات و صادرات پارچه مخمل در کشور به تفکیک سال در شکل زیر آمده است.

 

مرکز عرضه انواع پارچه پالتویی در ایران
یکی از راه حل های بسیار ساده برای تهیه پارچه پالتویی همکاری با واردکنندگان است، آنهایی که پارچه های پالتویی خارجی از جمله فوتر، چرم، مخمل یا حتی کا رهای کتان را نیز ارائه می دهند، به علت داشتن مسئولیت خطیر واردات همیشه قیمت های دست اول و بهتری را دارند اما پیدا کردن این افراد به راحتی امکان پذیر نبوده و خیلی راحت نمی توان به آنها دسترسی پیدا کرد.
در این میان تولیدکنندگان پارچه های ایرانی نیز می توانند افراد مناسبی برای این کار بوده و اطلاعات مفیدی را در اختیار ما قرار دهند.بهترین مرجع شما می تواند سایت های اینترنتی در زمینه فروش پارچه پالتویی یا دقیقا همان جنسی که می خواهید باشد. به فرض مثال سایت های مرجع برای پارچه مخمل می تواند شما را یاری کند.

 

قیمت فروش پارچه مخمل

قیمت فروش پارچه مخمل ساده برای دوخت انواع لباس زنانه معمولا از طریق واحد های بازرگانی یا تولیدی اعلام می گردد که سورس اصلی پارچه مخمل مورد نظر باشند.قیمت اصلی و واحد هر کالا را باید از دست اول ارائه دهنده آن استعلام گرفت زیرا هر چقدر تعداد واسطه های فروش کالایی بیشتر شود قیمت به صورت صعودی بالاتر خواهد رفت زیرا لازم است تا این مراکز حاشیه سودی را به عنوان سود خود در فروش آن کالا در نظر بگیرند. و تا به دست مصرف کننده نهایی می رسد گاهی بیشتر از ۵۰ درصد شاهد افزایش قیمت فروش بوده ایم.

البته باید در نظر گرفت که حوزه نساجی و پارچه در فروش متری و جزئی تر حاشیه سود بالا و قیمت های افزایشی روبرو می شوند که طبیعی است زیرا تمامی مغازه داران در تمامی صنف ها به این حاشیه سود نیاز دارند تا بتوانند هزینه های اولیه خود را در حرفه و کسب و کارشان به دست بیاورند.به عنوان مثال پارچه مخمل بالا که در تولید مانتو پاییزه به کار رفته است یکی از پارچه های ابر و بادی مخمل از نمونه هایی است که هر ساله تیراژ بالایی از آن را به کشور وارد می کنند و ما شاهد خرید و فروش آن هستیم.
آیا باید با نمونه پارچه پالتویی پایین قیمت یکسان داشته و بتوان با هزینه های یکسانی اقدام به تهیه پارچه مخمل نمود؟

قیمت عمده انواع پارچه مخمل فاستونی

امروزه بازار دیگر به صورت سنتی جواب نخواهد داد، نه اینکه قرار باشد مدل سنتی خرید و فروش را کامل رد کرد و منکر نیاز به مرکزی بابت دیدن پارچه یا ارسال و رد و بدل شدن کالیته شد اما به تنهایی روش هاس سنتی و قدیمی پاسخگوی نیاز رقابت امروز خصوصا در حوزه پوشاک و پارچه نخواهد بود.
تمامی فروشندگان و همچنین خریداران نیاز دارند تا در ماه حداقل یکی دو بار با طرف مقابل خود ارتباط گرفته و نمونه کار های جدید را به همراه نوسان قیمت آن ها از نظر بگذرانند.
این نکته برای خریدار بسیار اهمیت بیشتری دارد، زیرا هر تامین کننده ای که بتواند به عنوان مثال ماهیانه او را از آخرین نرخ پارچه فاستونی مطلع کرده و مدل های جدید مخمل را هنگامی که بازار آن را می طلبد ارسال نماید بسیار مناسب بوده و تامین کننده معتبری است که می توان با خیال راحت با او همکاری داشت زیرا به صورت فعال در حال رشد و ترقی است.

خلاصه بررسی فنی، مالی و بازار تولید پارچه مخمل

ظرفیت تولید سالیانه : ۲ میلیون مترمربع
نرخ برابری دلار : ۲۷۰۰۰ تومان
مساحت زمین موردنیاز : ۱۶۰۰۰ مترمربع
زیربنای کل : ۱۰۰۰۰ مترمربع
تعداد نیروی انسانی مورد نیاز : ۵۵ نفر
میزان سرمایه گذاری ثابت : ۱۳۰ میلیارد تومان
ارزش ماشین آلات و تجهیزات : ۸۰ میلیارد تومان
نرخ بازده داخلی : ۳۳ درصد

درخواست خدمات مشاوره سرمایه گذاری

 برای تحقق یک ایده به کسب وکار موفق باید آن را از ابعاد گوناگون مانند بازار، توجیه اقتصادی، شرایط سرمایه گذاری، مدل سازی کسب وکار، زیرساخت های فنی و فرآیند های تولید مورد مطالعه قرار گیرد.
در صورت تمایل به دریافت خدمات (مطالعه فرصت سرمایه گذاری، تحقیقات بازار، طراحی مدل کسب و کار و سیستم سازی کسب و کار) می توانید پرسشنامه درخواست خدمات مشاوره را تکمیل نمایئد و یا با دفتر شرکت تماس حاصل فرمائید.

نکته مهم

این طرح صرفا به عنوان یک ایده سرمایه گذاری مطرح می شود. جداول و نمودارها تقریبی است.

امکان سرمایه گذاری با ظرفیتهای مختلف و به تبع آن سطح سرمایه گذاری کمتر و بیشتر از میزان اعلام شده نیز وجود دارد.

درصورت نیاز به تدوین طرح توجیهی می توانید با شرکت تماس حاصل فرمایید یا فرم اولیه سفارش طرح را تکمیل نمائید.

 

 


درصورت تمایل به این مطلب امتیاز دهید:

۵/۵ - (۱ امتیاز)