طرح-احداث-سالن-سرپوشیده-اسکیت-روی-یخ-(Ice-Skating)-1

طرح احداث سالن سرپوشیده اسکیت روی یخ (Ice Skating)

شرح مختصر از فرآیند طرح تولید طرح احداث سالن سرپوشیده اسکیت روی یخ (Ice Skating)

اسکیت روی یخ یا پاتیناژ حرکت و سر خوردن بر روی یخ با استفاده از کفش و اسکیت‌های مخصوص این ورزش است. کفش‌ها و اسکیت‌های این ورزش دارای تیغه یا تیغه‌هایی است که سر خوردن بر روی یخ را میسر می‌سازد. اسکیت روی یخ می‌تواند به منظور حمل و نقل، سرگرمی یا به عنوان ورزش صورت پذیرد و ممکن است بر روی یخ‌های طبیعی (همانند دریاچه‌های یخ زده) و با محوطه‌هایی با یخ‌های مصنوعی و ساختگی انجام پذیر است این فعالیت در سالن‌های سرپوشیده یا فضای باز و قابل انجام است. پاتیناژ را می‌توان به صورت تک‌نفره و دونفره و گروهی انجام داد. این ورزش از زیباترین ورزش‌هاست و شامل کشش و حرکت بدن همراه با حفظ تعادل می‌باشد.پاتیناژ را می‌توان در سالن‌های پوشیده انجام داد و نیز در کشورهایی که زمستان‌های پربرف دارند از جمله در کانادا و روسیه این ورزش در پیست‌های باز هم انجام می‌شود. انجام حرکات آکروباتیک روی یخ در حین پاتیناژ از سخت‌ترین حرکات ورزشی است که ورزشکار برای انجام آن به تمرین و ممارست زیاد احتیاج دارد.

بررسی بازار احداث سالن سرپوشیده اسکیت روی یخ (Ice Skating)

از جمله مزیت های طرح می توان به دسترسی شهروندان تهرانی و دسترسی شهروندان کرجی به ورزشگاه آزادی، پیست اسکیت نیمه کاره ساخته شده در ورزشگاه آزادی از سال ،۱۳۸۷ ماهیت ورزشی مجموعه ورزشی انقلاب و آزادی به لحاظ دسترسی ورزشکاران و ورزش دوستان اشاره نمود. براساس اطلاعات سرشماری عمومی نفوس و مسکن سال ،۱۳۹۰ جمعیت شهر تهران برابر با ۸۲۹۳۱۴۰ نفر می باشد که اگر فرض گردد یک درصد از این جمعیت (۸۲۹۳۱ نفر) متقاضی ورزش اسکیت روی یخ باشند در پرتقاضاترین روز سال نیاز به ظرفیت ۸۲۹۳۱ نفر برای ورزش اسکیت روی یخ خواهیم داشت در صورتیکه ظرفیت طرح مورد نظر جمعاً ۱۵۲۰۰ نفر می باشد که با در نظر گرفتن ظرفیت کم مجموعه ورزشی آرامیس، با کمبود ظرفیت در ورزش اسکیت روی یخ مواجه خواهیم بود.

خلاصه بررسی اقتصادی طرح احداث سالن سرپوشیده اسکیت روی یخ (Ice Skating)

ظرفیت تولید سالیانه : ۶۰۰۰ نفر
نرخ برابری دلار : ۱۴۰۰۰ تومان
مساحت زمین موردنیاز : ۰ مترمربع
زیربنای ساختمان ها : ۰ مترمربع
تعداد نیروی انسانی مورد نیاز : ۸۸ نفر
میزان سرمایه گذاری ثابت : ۷۰ میلیارد تومان
ارزش ماشین آلات و تجهیزات : ۰ میلیون تومان
نرخ بازده داخلی : ۳۸.۳۶ درصد

تهیه طرح توجیهی بر اساس آخرین دستورالعملهای سازمانی و بانکی.

در صورتیکه نیاز به طرح توجیهی دارید کارشناسان ما طرح مدنظرتان را بر اساس آخرین ضوابط و بر اساس داده‌های روز و مشخصات و مختصات مدنظرتان، تهیه می‌نمایند. جهت کسب اطلاعات بیشتر اینجا کلیک نمائید.

۴/۵ - (۱ امتیاز)