طرح تولید آچار بکس (1)

طرح توليد آچار بکس

اچار بکس نـوعی آچـار از انواع ابزارآلات دستی ماشین است که در بستن و باز کردن انواع پیچ و مهره بکار مـی رود لـذا در تمام صنایع که در آنها اتصال قطعات و مجموعه ها بوسیله پیچ و مهره انجام مـی گيـرد مـورد استفاده قرار می گیرد. آچار باکس نوعی آچار یا ابزار سفت کردن انواع پيچ ومهره می باشـد کـه از سرپیچ ها مجزا و قابل تغيير جهت چفت بست و یا باز کردن پیچ و مهره ها بکار می رود . ايـن کالا بطور معمول شامل یک ضامن چرخ دنده ایست که اجازه می دهد مهره ها درون آن طـی يـک حرکت مستمر شل یا سفت شوند كه در اين قـسمت اشـكال برخـي از ايـن آچارهـا آورده شـده است.

كاربرد آچار بکس

برای باز و بسته کردن انواع پیچ و مهره از آچار باکسها استفاده می نمایند این محصولات به و ابعاد اندازه های مختلف جهت مصارف متفاوت تولید می شوند. از آنجا که آچارباکس ها جهت باز و بسته کردن انواع پیچ و مهره استفاده می شود در نتیجه یک کالای نهايي می باشد از رو معمولا بعد از تولیدهیچ نوع فناوری روی آن صورت نگرفته مستقیما جهت مصرف به اشکال مختلف وارد چرخه توزیع می گردد. آچار باکس ها در اندازه ها و مدلهای مختلف تولید می شوند.

طرح تولید آچار بکس (2)

كشورهاي عمده توليد كننده آچار بکس

با توجه به پیچیده نبودن تکنولوژی تولید این محصول و اهمیت استراتژیک آن، این کـالا در اکثـر کشورهای جهان با ظرفیتهای متفاوت قابل تولید می باشد. در حال حاضر بزرگترین تولید کننـدگان و صادر کنندگان این محصول در سطح جهان کشورهای آمريكا، آلمان، چین، تایوان ، هندوستان و ترکیه می باشند. از لحاظ مصرف نیز با توجه به رنج وسیع کاربرد اين نـوع کـالا در قـسمتهای مختلف تعمیرات صنعتی و غیر صنعتی هیچ کشوری را نمی توان یافت که متقاضی اسـتفاده از آن نباشد.

قيمت توليد داخل جهاني آچار بکس

قیمت فروش این محصول بصورت سـت کامـل و بـا متوسـط قیمـت حـدود 100.000 هزار تومان تا 250.000 هزار تومان بسته به تعداد سرپیچ مارک و ساخت کشور آن متفاوت اسـت. آچار بکس ٢٥ تیکه فلاگ ژاپنی حدود 280.000 هزار تومان و جنس چینی حدود 100.000 هزار تومان می باشد.

طرح تولید آچار بکس (3)

معرفی کد آیسیک مرتبط با صنعت تولید آچار بکس

1. آچار بکس : 2893512322

جدول موازنه صادرات و واردات آچار بکس

طرح تولید آچار بکس (6)

وضعیت واردات و صادرات آچار بکس

در نمودار زیر وضعیت واردات و صادرات آچار بکس در کشور به تفکیک سال آمده است .

طرح تولید آچار بکس (5)

خلاصه بررسی اقتصادی طرح تولید آچار بکس

ظرفیت تولید سالیانه : 91 تن
نرخ برابری دلار : 14000 تومان
مساحت زمین موردنیاز : 5500 مترمربع
زیربنای ساختمان ها : 1800 مترمربع
تعداد نیروی انسانی مورد نیاز : 55 نفر
میزان سرمایه گذاری ثابت : 800 میلیون تومان
ارزش ماشين آلات و تجهيزات : – میلیون تومان
نرخ بازده داخلی : – درصد

تهیه طرح توجیهی بر اساس آخرین دستورالعملهای سازمانی و بانکی.

در صورتیکه نیاز به طرح توجیهی دارید کارشناسان ما طرح مدنظرتان را بر اساس آخرین ضوابط و بر اساس داده‌های روز و مشخصات و مختصات مدنظرتان، تهیه می‌نمایند. جهت کسب اطلاعات بیشتر اینجا کلیک نمائید.