طرح تولید درب آکاردئونی

درب آکاردئونی یا همان حفاظ آکاردئونی حفاظ هایی هستند که امروزه بیشتری تنوع آنها را میتوانیم جلو ورودی آپارتمان ها ببینیم و با همان نگاه اول میتوانید تشخیص دهید چه کاربردی دارند . این درب ها از جنس آهن فرفورژه از انواع تسمه ها و پروفیل های آهنی تولید و مونتاژ میشوند . ابعاد ، انواع و ویژگیهای دربهای آکاردئونی ۳ گل ، ۴ گل و سایر مدلهای آنها را در مطالب زیر با هم مرور خواهیم کرد .

انواع حفاظ درب آکاردئونی

ما تنها برخی از مدلهای دربهای آکاردئونی را در موارد زیر درج میکنیم اما بدانید که تنوع این درب ها خیلی بالا میباشد . مثلا یکی از مدلهای زیر به نام درب آکاردئونی سلطنتی خود به تنهایی یک مدل درب فرفورژه بشمار میرود و صدها طرح از همین مدل میتوانیم تولید کنیم اما مدلهای ۳ گل و ۴ گل رایحترین از این مدل دربها بشمار میرود و تولید آنها در کلیه ابعاد استاندارد و سفارشی شما امکان پذیر میباشد

۱. حفاظ ۳ گل آکاردئونی

این حفاظ ها همانطور که از نامش پیداست دارای ۳ ردیف لوزی از جنس تسمه به صورت افقی میباشد که ابعاد لوزی ها میتواند سفارشی و متناسب با سلیقه مشتری در نظر گرفته شود اما انتخاب در برخی موارد نیاز به محاسبات فنی دارد :

ابعاد کلی درب : طول ، عرض و ارتفاع
ضخامت تسمه های مد نظر مشتری
سایز پروفیل مد نظر مشتری

۲. درب آکاردئونی ۴ گل

درب های ۴ گل نیز مشابه درب های ۳ گل میباشند با این تفاوت که ۴ ردیف لوزی در سر تا ته درب ها بکار میرود . استاندارد تولید این درب های نیز مشابه دربها ۳ گل میباشد

جنس کل دربهای آکاردئونی از آهن فرفورژه میباشد
ضخامت تسمه ها متفاوت و متناسب با نیاز مشتری است
لولا و نوع ثابت و کشویی دربها متناسب با سلیقه مشتری تولید میشود

۳. حفاظ آکاردئونی خم

درب آکاردئونی ۳ گل و ۴ گل خم حفاظهایی هستند که به جای برش تسمه ها و اتصال گره ها از روش خمکاری تسمه ها استفاده شده است . دو نوع این حفاظ ها تولید میشود :

درب های کشویی
درب های ثابت
جلوه واقعی این دربهای آکاردئونی به کشویی بودن آنها میباشد اما گاها مشتری دوست دارد که این حفاظ ها ثابت بوده و پنجره ای باز شود و در هر حالت سلیقه مشتری معیار اصلی تولید ماست

۴. درب آکاردئونی پیچی

حفاظ های پیچی خلاقیتی است که یکی از ویژگیهای آهن فرفورژه ” انعطاف پذیری فرفورژه ” را به رخ میکشد .این حفاظها در برخش خاصی از تسمه دارایی ظاهری پیچ مانند است که در کوره این طرح روی تسمه سوار میشود . ویژگیهای خاص و مشترک این نوع حفاظ آکاردئونی با سایر دربها در موارد زیر است

ظاهری بینظیر و کاملا اندازه برداری شده و منظم
دارای پیچ های بسیار شیک و مقاوم در راستای عمودی تسمه دربها
کیفیت پوشش رنگ کوره ای بسیار عالی
قابلیت پتینه کاری روی گل نرده های حفاظ
فضای بسیار کم در مدلهای ۴ گل حهت حلوگیری از نفوذ ابزار سارقین

۵. حفاظ آکاردئونی پرچ مخفی

حفاظهای پرچ مخفی نمونه دیگری از گزینه هایی است که بیشتر از ظاهر به امنیت درب و تنوع در لوزی ها اهمیت داده است . این حفاظ ها به طور کلی میتوانند با مزایای زیر نظر شما را جلب کنند

استفاده از پرچ ها جهت حذف نیاز به پیچ و پین
پوشش کامل پرچ ها جهت جلوگیری از فعالیت سارقین و استفاه از اهرم ها
استفاده از لوزی های دوبل جهت بستن روی پرچ ها و جلوگیری از سوراخ کردن پرچ توسط سارقین
استحکام دوبل شده جهت پایین آوردن توان سارقین در برش درب آکاردئونی

۶. درب آکاردئونی تمام لوزی

درب های تمام لوزی مطمئنترین دربهای آکاردئونی گلنرده سعید میباشد . این دربها با استفاده از اتصال های لوذی و زنجیره ای در نگاه اول برای سارقین یک کابوس است . نفوذ با هر ابزاری و وسیله برشی میتواند به این دربها غیر ممکن باشد وهمینطور مزایای زیر برای مشتریان :

سر تا ته حفاظ پوشیده از تسمه های لوزی شکل است و فضایی برای فعالیت سارقین ندارد
به صورت زنجیره ای با دیگر تسمه ها در ارتباط بوده و استحکام را چند برابر میکند
کل درب از آهن فرفورژه تولید شده و قابلیت برشکاری ، جوش پذیری و انعطاف پیذیری چشمگیری دارد
عملیات جوشکاری co2 کاملا با ظرافت و تمیزی خط جوش ها بدون هیچ گونه نگرانی از ظاهر همراه است
نصبی آسان بر خلاف آنچه که در ظاهر نشان میدهد دارد
قضاوت ماندگاری و زیبایی این درب آکاردئونی نیز با شما

۷. درب آکاردئونی سلطنتی

و اما متنوعترین حفاظ آکاردئونی را در پایان با هم دنبال کنیم . این نوع حفاظ همانطور که در ظاهر آن میبینید در روی سطح خود عملیات فرزکاری سی ان سی را پشت سر گذاشته است . همانطور که میدانید دربهای فرفورژه سی ان سی متنوعترین دربهای فرفورژه میباشد و از طرفی این نوع درب آکاردئونی قابلیت سی ان سی شدن را دارد .

انواع و اقسام طرح های مد نظر را میتوانید به نرم افزار کتیا یا سالید بدهید
سپس با استخراج جی کد ها ماشین کاری فرز سی ان سی با ابزار تراش مخصوص طرح را روی درب آکاردئونی پیاده میکند
هزاران طرح با عمقهای فرزکاری متفاوت و سبک طرح ها برای پیاده سازی روی ان حفاظ ها وجود دارد
تلرانس ماشین کاری بسیار دقیق ( تا دقت ۰.۰۱ ) ظاهری بسیار شیک را به شما تحویل میدهد.

شرایط حفاظ درب آکاردئونی استاندارد چیست؟

این نوع از حفاظ های درب خانه در شرایط و اندازه های مختلفی برای تولید ساخته می شوند که توضیحات تکمیلی آن به شرح زیر می باشد.

مقاطع کناری در این نوع درب ها دارای ابعاد خاصی هستند .

جامع ترین و کامل ترین اندازه ۳۰ در ۵۰ تاکید کرد.

ابعاد کشویی ورق خم شده باید ۵۰ در ۵۰ باشد.

و همچنین تسمه مورده استفاده استاندارد در حفاظ درب ۵mm می باشد.

مزیت های استفاده از حفاظ آکاردئون حفاظ سازه

ایمنی حاصل از دست رنج و تلاش های بی وقفه کادری مجرب در گروه حفاظ سازه
استحکام فوق العاده بالای درب آکاردئونی و نیز پرچ های آن
بدون هیچ گونه ایجاد سر و صدایی به هنگام باز و بسته کردن درب
قیمت بسیار بهینه و مناسب درب های تولید شده در این شرکت معتبر
حمل و نصبی رایگان و بسیار ساده در کوتاهترین زمان ممکن
امکان بهره مندی از درب های تک جداره و دوجداره
امکان بهره مندی از رنگ بندی های متنوع و جذاب
بهره مندی از خدمات پس از فروشحفاظ آپارتمانی آهنی
و نیز بسیاری دیگر از امکانات و قابلیت هایی که با خرید حفاظ آکاردئون حفاظ سازه می توانید از آن ها نهایت استفاده را داشته باشید.

کمترین قیمت درب حفاظ آکاردئونی
  قیمت درب آکاردئونی آهنی از پایه به صورت هر عدد ۶۰۰ هزار تومان است و این قیمت با توجه به نوع درب ، تراکم لوزی یا آهن به کار رفته در آن و ابعاد درب تغییر میکند.انواع درب اکاردئونی شامل دو گل لوزی و سه گل لوزی و پروانه ای یا کلاسیک است.  
کاربردهای درب آکاردئونی

درب های آکاردئونی آهنی معمولا توانسته اند با توجه به ضد سرقت و ایمن بودن، بسیاری از مشکلاتی که قبلا وجود داشته را از بین ببرند. درب های ضد سرقت آکاردئونی می توانند یکی از گزینه های مناسب برای آپارتمان ها باشند. زیرا این درب ها می توانند باعث بالا بردن امنیت در آپارتمان ها و پارکینگ ها باشند. درب های آکاردئونی فلزی را می توان در مغازه های مختلف و حتی پاساژ ها نیز مورد استفاده قرار داد. زیرا در هنگام باز و بسته شدن این درب ها نیاز به فضای بسیار کمی دارند. در نتیجه مشکلی برای رفت و آمد مشتریان در محیط های تجاری بوجود نخواهد آمد. درب آکاردئونی فلزی معمولا می تواند برای مکان های عمومی مانند بانک ها نیز بسیار کاربردی باشد. زیرا در بانک ها نیز معمولا هم نیاز به درب هایی ضد سرقت و ایمن بوده و هم نیاز است تا فضایی از بانک را این درب ها اشغال نکنند. کاربرد های بسیار زیاد درب حفاظ آکاردئونی باعث شده که میزان استفاده از این درب ها روز به روز بیشتر شود.

اطلاعات بیشتر درباره درب حفاظ آکاردئونی

درب آکاردئونی با الهام از ساز آکاردئون تهیه و تولید شده، از این رو معمولا آن را در بازار با این نام می شناسند. درب های آکاردئونی معمولا از نظر شکل ظاهری به صورت مشبک ساخته شده، که البته مشبک ها به شکل لوزی به هم متصل می باشند. درب های آکاردئونی که در بازار موجود بوده اغلب فلزی می باشند، زیرا معمولا درب های آکاردئونی آهنی دارای وزن نسبتا بالایی بوده، در نتیجه امکان ضد سرقت بودن آنها بیشتر از درب هایی با وزن سبک می باشد. درب های آکاردئونی معمولا این قابلیت را دارند که بدون اشغال فضای زیاد باز و یا بسته شوند، بدین ترتیب می توان از آنها در مغازه ها و پاساژ ها که عمدتا کمبود جا مشهود بوده استفاده نمود. درب آکاردئونی آهنی را معمولا باید از طول و عرض مناسبی برخوردار باشند، تا هم باز و بسته کردن آنها راحت تر انجام شود، هم بتوان از ضد سرقت بودن آنها اطمینان داشت. معمولا بهتر است که این درب ها با کمتر از سه گل یا همان سه لوزی ساخته نشوند، زیرا در این صورت انتظاراتی که از آنها می رود را برآورده نمی کنند.

مزایای درب آکاردئونی

درب های آکاردئونی می توانند مزیت های بسیار زیادی را بری مصرف کننده به ارمغان آورده، زیرا این درب ها معمولا به صورت ضد سرقت ساخته می شوند. ضد سرقت بودن درب های آکاردئونی باعث شده تا اغلب مغازه ها این نوع درب ها را برای ایمنی بیشتر انتخاب نمایند. درب های آکاردئونی را معمولا به عنوان یک حفاظ ضد سرقت می توان مورد استفاده قرار داده، زیرا باز کردن آن کار ساده ای نخواهد بود. درب های آکاردئونی فلزی معمولا این قابلیت را دارند که به راحتی آنها را ریموت دار کرده و به صورت کنترل از راه دور آنها را باز و بسته نمود. این موضوع می تواند در مواردی که برای درب پارکینگ ها از آنها استفاده می شود، کارایی بسیار مناسبی داشته باشد. زیرا می توان بدون پیاده شدن از ماشین درب پارکینگ را باز نموده و ماشین را به راحتی درون پارکینگ قرار داد. یکی دیگر از مزیایی که درب های آکاردئونی ضد سرقت داشته، باز و بسته شدن با صدای کم می باشد. بدین ترتیب نیازی نیست با هر بار باز و بسته کرکره مغازه، صدای گوش خراش آن را تحمل نمود.

کد آیسیک مرتبط با صنعت تولید درب آکاردئونی

کد آیسیک مخفف International Standard Industrial Classification (سیستم بین المللی طبقه بندی استاندارد صنایع) است. کد گذاری به عنوان روش ساده و دقیق برای تعیین هویت کالا، قطعات ، مدارک و اموال ، سالها است که در سطح شرکت هاو زنجیره های تأمین مورد استفاده قرار می گیرد.

کد آیسیک درب فولادی کرکره ای و آکاردئونی : ۲۸۱۱۵۱۲۳۳۴ 

کد تعرفه گمرکی مرتبط با صنعت تولید درب آکاردئونی

تعرفه یا به عبارت دیگری(TARIFF) یک نوع معیار رقمی و یا عددی می باشد برای شناسی و تعیین جایگاه کالا در ترخیص کالا .
تعرفه گمرکی میزان حقوق ورودی قابل پرداخت برای ورود کالا می باشد.تعرفه گمرکی در بستر تاریخ مبتنی بر سیستم و روش های خاصی از قبیل اداره گمرک،آمار،حمل و نقل،بیمه و غیره طراحی و مورد استفاده قرار می گیرد.

کد تعرفه گمرکی درب فولادی کرکره ای و آکاردئونی : ۷۳۰۸۳۰۹۰

وضعیت واحد های فعال تولید درب آکاردئونی

در نمودار زیر تعداد واحدهای در دست بهره برداری تولید درب آکاردئونی در کشور به تفکیک استان آمده است .

وضعیت واردات و صادرات درب آکاردئونی

جدول واردات و صادرات درب آکاردئونی در کشور به تفکیک سال در شکل زیر آمده است.

خلاصه بررسی فنی، مالی و بازار تولید درب آکاردئونی

ظرفیت تولید سالیانه : ۱۱ هزار متر مربع
نرخ برابری دلار : ۳۰۰۰۰ تومان
مساحت زمین موردنیاز :۲۰۰۰ مترمربع
زیربنای کل : ۶۵۰ مترمربع
تعداد نیروی انسانی مورد نیاز : ۱۶ نفر
میزان سرمایه گذاری ثابت : ۲.۹ میلیارد تومان
ارزش ماشین آلات و تجهیزات : ۷۰۰ میلیون تومان
نرخ بازده داخلی : ۳۸ درصد

درخواست خدمات مشاوره سرمایه گذاری

 برای تحقق یک ایده به کسب وکار موفق باید آن را از ابعاد گوناگون مانند بازار، توجیه اقتصادی، شرایط سرمایه گذاری، مدل سازی کسب وکار، زیرساخت های فنی و فرآیند های تولید مورد مطالعه قرار گیرد.
در صورت تمایل به دریافت خدمات (مطالعه فرصت سرمایه گذاری، تحقیقات بازار، طراحی مدل کسب و کار و سیستم سازی کسب و کار) می توانید پرسشنامه درخواست خدمات مشاوره را تکمیل نمایئد و یا با دفتر شرکت تماس حاصل فرمائید.

نکته مهم

این طرح صرفا به عنوان یک ایده سرمایه گذاری مطرح می شود. جداول و نمودارها تقریبی است.

امکان سرمایه گذاری با ظرفیتهای مختلف و به تبع آن سطح سرمایه گذاری کمتر و بیشتر از میزان اعلام شده نیز وجود دارد.

درصورت نیاز به تدوین طرح توجیهی می توانید با شرکت تماس حاصل فرمایید یا فرم اولیه سفارش طرح را تکمیل نمائید.

 

 


درصورت تمایل به این مطلب امتیاز دهید:

۵/۵ - (۱ امتیاز)