طرح تولید شیرخشک شتر

شیر شتر عموماً دارای رنگ سفید مات است و بوی شیرین دارد. گاهی اوقات، می تواند شور باشد که تغییر در طعم به دلیل نوع علوفه و در دسترس بودن آب آشامیدنی ایجاد می شود.
مقادیر مواد معدنی کمیاب در شیر شتر نسبت به شیر گاو خیلی بالاتر است.غلظت ویتامین C در شیر شتر نسبت به شیر گاو دو یا سه برابر بیشتر می باشد.ویتامین A و E در شیر شتر در مقایسه با شیر گاو بیشتر است که باعث می شود ارزش دارویی آن بیشتر باشد.شیر شتر فاقد گلوتن می باشد، منبع طبیعی انسولین و مناسب برای گنجاندن در رژیم غذایی برای کنترل دیابت. این نوع شیر شتر را می توانید با آب گرم مخلوط کنید و همانند شیر تازه و با کیفیت بالا میل نمایید.تحقیقات نشان داده است که شیر شتر غنی از لاکتوفرین است که دارای خواص ضد میکروبی و ضد التهابی می باشد و مصرف منظم شیر شتر در پیشگیری و کنترل دیابت کمک می کند. در هند، مقایسه ای بین دیابت نوجوانان تحت درمان معمولی با کسانی که شیر شتر می نوشند نشان داد که گروهی که شیرشتر نوشیده اند به طور قابل توجهی قند خون و سطح هموگلوبین را کاهش داده است.

کد آیسیک مرتبط با صنعت تولید شیرخشک شتر

کد آیسیک مخفف International Standard Industrial Classification (سیستم بین المللی طبقه بندی استاندارد صنایع) است. کد گذاری به عنوان روش ساده و دقیق برای تعیین هویت کالا، قطعات ، مدارک و اموال ، سالها است که در سطح شرکت هاو زنجیره های تأمین مورد استفاده قرار می گیرد.باتوجه به جستجو های اناجم شده در اطلاعات کدآیسیک اختصاصی برای شیر خشک شتر یافت نشد لذا کد آیسیک انواع شیر خشک به شرح زیر است.
کد آیسیک انواع شیر خشک : 1520412725

کد تعرفه گمرکی مرتبط با صنعت تولید شیرخشک شتر

تعرفه یا به عبارت دیگری(TARIFF) یک نوع معیار رقمی و یا عددی می باشد برای شناسی و تعیین جایگاه کالا در ترخیص کالا .
تعرفه گمرکی میزان حقوق ورودی قابل پرداخت برای ورود کالا می باشد.تعرفه گمرکی در بستر تاریخ مبتنی بر سیستم و روش های خاصی از قبیل اداره گمرک،آمار،حمل و نقل،بیمه و غیره طراحی و مورد استفاده قرار می گیرد.
کد تعرفه گمرکی انواع شیر خشک 04022110 میباشد.

فرایند تولید شیرخشک شتر

فرایند خشک کردن شیر تبدیل آن پودر شیر خشک یک فرآیند گران قیمت است که اغلب برای مواد حساس به حرارت (به عنوان مثال، پروتئین و آنزیم ها) مضر است و برای داشتن حفظ ارزش غذایی، رنگ و طعم شیر تازه شاید خوب نباشد.اما پودر شیر خشک تولید شده شتر با تکنیک و روشی خاص که دما در آن بالا نمی رود تولید و ارزش های مواد عذایی آن کاملا حفظ می شود.پودر خام شیر خشک شتر دارای مزایای مشابه با شیر تازه است وقتی که تبدیل به مایع می شود. لذا با داشتن طول عمر بیشتر خیال شما هم بابت داشتن شیر شتر تازه برای همیشه مرتفع می گردد.فرایند خشک کردن شیر شتر گران است اما ما تولید محصولات شتر شتر را با بهترین روش های موجود مورد استفاده انجام می دهیم.پودر شیر خشک شتر خام بدست می آید، ما از شیر شتر تازه بدین منظور بهره می بریم.
این روند با انجماد شیر آغاز می شود و سپس آن را در یک خلاء کمی در معرض دمای قرار می دهیم که این روش برای حفظ مواد مغذی در شیر شتر بسیار حیاتی و مهم است تا شیر شتر به شکل پودر خشک در آمده و تبدیل شود.

وضعیت واحد های فعال تولید انواع شیرخشک

در نمودار زیر تعداد و ظرفیت واحدهای تولید انواع شیرخشک در کشور به تفکیک استان آمده است .

وضعیت واردات و صادرات انواع شیرخشک

نمودار واردات و صادرات انواع شیرخشک در کشور به تفکیک سال در شکل زیر آمده است.

پیش بینی وضعیت سرمایه گذاری طرح تولید شیرخشک شتر

ظرفیت تولید سالیانه : 2800 تن
نرخ برابری دلار : 22000 تومان
مساحت زمین موردنیاز :8000 مترمربع
زیربنای کل : 2200 مترمربع
تعداد نیروی انسانی مورد نیاز : 32 نفر
میزان سرمایه گذاری ثابت : 22 میلیارد تومان (بدون احتساب هزینه زمین)
ارزش ماشين آلات و تجهيزات : 11 میلیارد تومان
نرخ بازده داخلی در سال مبنا : 37 درصد

درخواست خدمات مشاوره سرمايه گذاری

براي تحقق يک ايده به کسب وکار موفق بايد آن را از ابعاد گوناگون مانند بازار، توجيه اقتصادی، شرايط سرمايه گذاری، مدل سازی کسب وکار، زيرساخت های فنی و فرآيند های توليد مورد مطالعه قرار گيرد.
در صورت تمايل به دريافت خدمات (مطالعه فرصت سرمايه گذاری، تحقيقات بازار، طراحی مدل کسب و کار و سيستم سازی کسب و کار) می توانيد پرسشنامه درخواست خدمات مشاوره را تکميل نمايئد و يا با دفتر شرکت تماس حاصل فرمائيد. کارشناسان گروه ايطرح آمادگی دارند پيشنهادهايی شامل شرح خدمات متناسب با نياز کسب و کار شما را تنظيم نموده و با قيمت رقابتی جهت تصميم‌گيری در اختيار تيم‌های راه انداز، استارتاپ‌ها و مديران کسب و کارها قرار دهند.

درخواست تهيه طرح توجيهی

اين طرح صرفا به عنوان يک ايده سرمايه گذاری مطرح می شود. جداول و نمودارها تقريبی است.

امکان سرمايه گذاری با ظرفيتهای مختلف و به تبع آن سطح سرمايه گذاری کمتر و بيشتر از ميزان اعلام شده نيز وجود دارد.

درصورت نياز به تدوين طرح توجيهی می توانيد با شرکت تماس حاصل فرماييد يا فرم اوليه سفارش طرح را تکميل نمائيد.

 

 


درصورت تمايل به اين مطلب امتياز دهيد: