کتاب فرصت های سرمایه گذاری در استان کرمانشاه

سرمایه گذاری یکی از مهمترین عوامل رشد و توسعه اقتصادی است.با توجه به درآمد پایین و ضعف مالی بخش خصوصی هم اکنون رقابت شدیدی برای جذب سرمایه ها در بین مناطق کمتر توسعه یافته به وجود آمده است.روند روبه افزایش جذب منابع مالی در کشورهای در حال توسعه گویای این مطلب است.از جمله عواملی که باعث میشود يك سرمایه گذار مکانی را برای سرمایه گذاری انتخاب نماید نرخ بازده سرمایه گذاری، محیط کسب و کار منتج از قوانین و رویه های اداری در صدور مجوزها و همچنین اعطای مشوق های سرمایه گذاری است.
نرخ بازده سرمایه گذاری به سهولت دسترسی به مواد اولیه با قیمت ارزان، نیرو کار ماهر، زیرساخت های مناسب و منابع آب خاك،انرژی و در نهایت بازار مطمئن بستگی دارد.
استان کرمانشاه با موقعیت ممتاز جغرافیای (مرکزیت شش استان با کمتر از ۲۰۰ کیلومتر فاصله و در نتیجه امکان دسترسی به بازار ۱۵ میلیون نفر جمعیت در کمتر از دو ساعت و همچنین بهترین مسیر برای صادرات به کشور عراق)، برخورداری از منابع آب و خاك غني، تنوع آب و هوایی و زیرساخت های مناسب تولید یکی از بهترین مناطق کشور برای سرمایه گذاری است.
در این نوشتار به منظور آشنایی سرمایه گذاران محترم با پتانسیل ها و فرصتهای سرمایه گذاری استان، مزیتهای سرمایه گذاری در بخش های تولیدی، گردشگری و تجاری و همچنین مشخصات مهمترین زیرساخت ها و منابع آب، خاك و معدنی استان و در نهایت مشوق های سرمایه گذاری و تعدادی. از فرصتهای سرمایه گذاری در بخش های مختلف ارائه شده است. امید می رود که اطلاعات ارائه شده در تصمیم گیری سرمایه گذاران مفید فایده واقع گردد.

تعداد صفحه: 128
حجم فایل: 3.33 مگابایت
جهت دریافت کتاب فرصت های سرمایه گذاری در استان کرمانشاه روی لینک کلیک کنید.

درخواست خدمات مشاوره سرمايه گذاری

برای تحقق يک ايده به کسب وکار موفق بايد آن را از ابعاد گوناگون مانند بازار، توجيه اقتصادی، شرايط سرمايه گذاری، مدل سازی کسب وکار، زيرساخت های فنی و فرآيند های توليد مورد مطالعه قرار گيرد.
در صورت تمايل به دريافت خدمات (مطالعه فرصت سرمايه گذاری، تحقيقات بازار، طراحی مدل کسب و کار و سيستم سازی کسب و کار) می توانيد پرسشنامه درخواست خدمات مشاوره را تکميل نمايئد و يا با دفتر شرکت تماس حاصل فرمائيد. کارشناسان گروه ايطرح آمادگی دارند پيشنهادهايی شامل شرح خدمات متناسب با نياز کسب و کار شما را تنظيم نموده و با قيمت رقابتی جهت تصميم‌گيری در اختيار تيم‌های راه انداز، استارتاپ‌ها و مديران کسب و کارها قرار دهند.

 

 


درصورت تمايل به اين مطلب امتياز دهيد:
:

5/5 - (1 امتیاز)