طرح تولید انواع جاکفشی

طرح تولید انواع جاکفشی

یکی از ملزومات در هر خانه جاکفشی است. جاکفشی در ایران در ورودی خانه می‌گیرد و کم پیش می‌آید که کسی با کفش، پا به داخل خانه بگذارد. فرقی نمی‌کند مهمان باشد یا یکی از افرا خانه جلوی در کفش را از پا در می‌آورند و بعد وارد خانه می‌شوند. یکی از مشکلاتی که اکثر آپارتمان نشینان دارند، قرار دادن جاکفشی در راهرو است، حالا چند سالی است که طراحان انواع مدل جاکفشی را طراحی کرده‌اند که تنوع طرح این محصول زیاد شده است. انواع جاکفشی جدید این روزها مناسب فضای آپارتمان‌ها و حتی دکوراسیون‌هاست، مانند جاکفشی آپارتمانی که مناسب با فضای آپارتمان‌ها است و تا حدی مناقشه بین ساکنین برای قرار دادن جاکفشی در راهرو را کاهش داده و یا جاکفشی مدرن ماند جاکفشی دیواری که مناسب سبک دکوراسیون مدرن و معاصر است.

انواع مدل جاکفشی مدرن بر اساس جنس
جاکفشی مدرن ام‌دی‌اف

ام‌دی‌اف از فرآورده‌های چوبی است که برای ساخت انواع کابینت آشپزخانه، تختخواب، کمد و جاکفشی مورد استفاده قرار می‌گیرد. ام‌‌دی‌اف حاصل خرده‌های چوب و چسب است که تحت فشار زیادی قرار می‌گیرند و سپس روکش‌های متنوعی روی تخته‌های ام‌دی‌اف قرار می‌گیرد. این متریال برای ساخت انواع مدل جاکفشی مدرن مناسب است.
یکی از مزیت‌‌های استفاده از ام‌دی‌اف در برای ساخت جاکفشی مدرن و جدید، تنوع روکش‌ها است. انواع روکش ملامینه، هایگلاس، وکیوم و… می‌توان برای ساخت انواع جاکفشی مدرن و آپارتمانی استفاده کرد. جاکفشی آپارتمانی و مدرن که از ام‌دی‌اف ساخته شده‌اند علاه‌بر تنوع در طرح و رنگ، سبک هستند و مقاومت خوبی دارند. انواع جاکفشی مدرن و آپارتمانی و دیواری‌ که روکش ام‌دی اف آنها وکیوم است، علاوه بر ظرافت در مقابل ضربه نیز مقاوم هستند.

جاکفشی مدرن فلزی

یکی از متریال‌هایی که در ساخت انواع جاکفشی دیواری و مدرن استفاده می‌شود، فلز است. فلز متریالی است که در المان‌های دکوراسیون مدرن به ووفور استفاده می‌شود. ایکیا یکی از شرکت‌هایی است که وسایل ساده و مینیمال مناسب با سبک دکوراسیون مدرن را طراحی می‌کند. یکی از جاکفشی‌هایی که ایکیا طراحی کرده علاوه بر استفاده از فلز در ساخت آن، گریزی به مدل جاکفشی نردبانی شکل قدیم زده است، که برای یک دکوراسیون مدرن و مینیمال انتخاب خوبی به نظر می‌رسد.
جاکفشی مدرن از جنس فلز طرح‌های زیادی دارد، مدل دیگری که در دکوراسیون سبک مدرن زیا به چشم می‌خورد و فضایی را اشغال نمی‌کند، جاکفشی دیواری است که به دیوار و یا در کمد نصب می‌شود و کفش‌ها منظم کنار هم قرار می‌گیرند. جاکفشی فلزی به نسب متریالی مانند چوب و ام‌دی‌اف ارزان‎‌تر است و تنوع رنگ و طرح خوبی نیز دارد و از همه مهم‌تر برای دکوراسیون مدرن و مینیمال بهترین انتخاب است.

جاکفشی مدرن چوبی

یکی از متریالی که برای ساخت جاکفشی آپارتمانی و دیواری مورد استفاده قرار می‌گیرد، چوب است. جاکفشی جدید که از چوب ساخته شده معمولا در دکوراسیون سبک روستیک استفاده می‌شود. البته مدل جاکفشی مدرن نیز با چوب ساخته می‌‎شود و از تنوع مدل و رنگ خوبی دارد. در مدل جاکفشی که از چوب ساخته شده است یک نشیمنگاه برای نشستن تعبیه شده که هنگام کفش پوشیدن می‌توان روی آن نشست و راحت کفش پوشید. رنگ چوب و پارچه که در ساخت جاکفشی آپارتمانی جدید به کار می‌رود می‌توانید با رنگ سایر وسایل دکوراسیون هماهنگ کنید.

جاکفشی پارچه‌ای

از جاکفشی‌های پارچه‌ای در خانه‌های آپارتمانی با توجه به فضاهای کوچک بیشتر استفاده می‌شود. این مدل از جاکفشی از جنس پارچه مرغوب با طراحی و کیفیت دوخت بسیار عالی هستند. جاکفشی پارچه‌ای براحتی باز و بسته شده و می‌توانید در داخل کمد قرار دهید و علاوه‌بر کفش به لوازم دیگری همچون کیف و لباس نظم و ترتیب می‌دهد. به دلیل جنس آن به راحتی قابل شستشو هستند.

جاکفشی پلاستیکی

نگه‌داری کفش معمولاً به‌صورت قفسه مستقل، قفسه آویز یا قفسه خارج از منزل است. اگر به دنبال این هستید که یک جاکفشی سبک داشته باشید که به‌راحتی جابه‌جا شود، سامان‌دهنده‌های کفش پلاستیکی بهترین گزینه است. یکی از اصلی‌ترین مزایای جاکفشی پلاستیکی تنوع رنگ آن است شما می‌توانید با ترکیب رنگ‌ها یک جاکفشی زیبای و متناسب با دکوراسیون منزل انتخاب کنید. همچنین این جنس از جاکفشی دارای استحکام زیاد و به‌راحتی می‌توانید آن را بشویید.

جاکفشی برنزی

جاکفشی برنزی یکی از جدیدترین مدل جاکفشی‌هایی است که امروزه در دکوراسیون‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرد. این جنس از جاکفشی برنزی بیشتر در منزل‌هایی که دکوراسیون سلطنتی و یا تازه عروس‌ هستند استفاده می‌شود.

جاکفشی حصیری

جاکفشی‌های حصیری در جنس‌های پلاستیکی و چوبی است. که از طرح‌های بسیار ساده و شیک برای ساخت آن‌ها استفاده شده است. استفاده از حصیر در دکوراسیون خانه‌هایی که با کنف و چوب طراحی شده‌اند، استفاده از جاکفشی‌‌های حصیری بیشترین هم‌خوانی را با دکوراسیون دارد. یکی از مزیت‌های جنس حصیری سبکی و ارزان بودن آن است. ترکیب رنگ حصیر با گیاهان سبز بسیار خارق‌العاده و جذاب است به همین منظور شما می‌توانید از قسمت بالای آن‌ها برای گذاشتن گلدان‌های زیباتان استفاده کنید.

جاکفشی سنگی

جاکفشی سنگی یکی از جدیدترین ایده‌های ساخت جاکفشی است. در این نوع از سنگ‌ریزه‌ها و یا از سنگ‌های خاصی مثل مرر برای ساخت جاکفشی استفاده می‌شود. یکی از عیب‌های این جنس سنگین بودن آن است.

تولید انواع جاکفشی

انواع مدل جاکفشی مدرن
جاکفشی مدرن مدل داشبوردی

مدل جاکفشی داشبوردی همانطور که از نام آن مشخص است، مانند داشبور ماشین است. معمولا در هر در آن دو طبقه است و چندین جفت کفش می‌‌توان نگهداری کرد. در مدل جاکفشی داشبوردی یک طبقه برای نگهداری وسایلی مانند واکس، برس واکس، پاشنه‌کش و… تعبیه شده است. این مدل جاکفشی تنوع رنگی بالایی دارد و با رنگ دکوراسیون خانه شما به راحتی هماهنگ می‌شود. این طبقه معمولا در قسمت بالایی جاکفشی قرار دارد. مدل جاکفشی داشبوردی، از مدل‌های جاکفشی مدرن است در سبک دکوراسیون مدرن می‌توان استفاده کرد. بعضی از افراد یک آینه در بالای این مدل جاکفشی قرار می‌دهند که برای ورودی خانه ایده جذاب و مناسبی است.

جاکفشی مدرن دیواری

یکی از مدل‌های جاکفشی که برای استفاده در آپارتمان‌ها انتخاب مناسبی است، جاکفشی دیواری است. این مدل، یکی از مدل‌های جاکفشی مدرن است که به صورت قفسه‌ای یا همراه با در ساخته می‌شود. جاکفشی دیواری به صورت کم‌جا است و برای آپارتمان‌های متراژ پایین انتخاب خوبی است. جاکفشی دیواری تنموع طرح بالایی دارد. این مدل جاکفشی در بازار به جاکفشی آپارتمانی نیز معروف است. جاکفشی دیواری که برای استفاده در فضای آپارتمان‌های کوچک مناسب است. طبقات جاکفشی دیواری را در کنج دیوار قرار می‌دهند و تعداد زیادی کفش ‌می‌توان نگهداری کرد.

جاکفشی مدرن مدل پایه‌دار

جاکفشی پایه‌دار توسط پایه‌های کوتاهی در سطح بالاتری از زمین قرار می‌گیرد. الین مدل برای افرادی که به اصطلاح وسواس دارند، مناسب است، چون به راحتی می‌توانند زیر آن را تمیز کنند. جاکفشی پایه‌دار در سبک‌های مختلف دکوراسیون مانند کلاسیک و مدرن استفاده می‌شود. اگر پایه‌های جاکفشی دارای منبت باشد و در‌های نقش و نگاری داشته باشد در دکوراسیون کلاسیک استفاده می‌شود، جاکفشی پایه‌دار برای این سبک کلاسیک معمولا از جنس چوب است. جاکفشی پایه‌دار که پایه‌های آن ساده است و روی درهای آن نقش و نگاری دیده نمی‌شود، با سبک دکوراسیون مدرن هماهنگ است. جاکفشی پایه‌دار مدرن معمولا از جنس ام‌دی‌اف است.

جاکفشی مدرن برای خانه‌هایی با متراژ بالا

گاهی در خانه‌های متراژ بالا یک اتاق مخصوص لباس‌ها و کفش‌هاس که به آن کلوزت می‌گویند. در این اتاق کمدهایی مخصوص نگهداری انواع لباس، کیف و کفش قرار دارد. طبقات پایین کمدهای اتاق لباس برای نگهداری انواع کفش است. ارتفاع طبقات جاکفشی در کلوزت‌ها متفاوت است و معمولا طبقه انتهایی ارتفاع بیشتری نسبت به طبقه‌های بالاتر دارد که برای نگهداری چکمه‌ها مناسب است.

جا کفشی نیمکت دار

جا کفشی های نیمکت دار برای ورودی خانه ها بسیار مناسب هستند. چرا که این امکان را فراهم میکند تا به راحتی روی آن بنشینید و کفش خود را در آورید.

جاکفشی آویزی

جا کفشی آویزی یکی از مدل های ساده جاکفشی میباشد. این جا کفشی ها اصولا دارای بیست و چهار جیب بوده که کفش ها در آن قرار گرفته و در مقابل آسیب،گرد و غبار و .. از کفش شما محافظت میکند. علاوه بر این فضای کمی را در بر میگیرد که این ویژگی امکان نصب راحت بر روی درب ها یا میله های استاندارد را فراهم میکند.

جا کفشی درختی

جا کفشی های درختی یکی از مدل هایی است که با انتخاب آن به راحتی میتوانید لباس ها و کفش هایتان را در یک مکان جمع آوری کنید. این مدل از تعدادی شاخه و نیمکت ساخته شده که برای نشستن نیزمناسب است.

جا کفشی آینه دار

جا کفشی آینه دار را میتوان برحسب نیاز، هم به عنوان جا لباسی و هم جا کفشی مورد استفاده قرار داد. این مدل جاکفشی برای خانه های راهرو دار انتخاب مناسبی می باشد.

جا کفشی کنسولی

جاکفشی مدل کنسولی یکی از جدیدترین مدل‌ها است که امروزه در دکوراسیون‌های مدرن و روستیک استفاده می‌شود. این مدل از جاکفشی برای مکان‌های شلوغی مثل سالن‌های آرایشی و سالن جلسات به دلیل اشغال کردن فضای کم بسیار مناسب است. از فضای بالای این مدل می‌توانید برای گذاشتن گلدان یا وسایل تزییناتی دیگری استفاده کنید.

جا کفشی تاشو

جاکفشی تاشو یکی از انواع جاکفشی‌هایی است در که جاهایی که مشکل فضا دارند بیشتر قابل کاربرد است. این مدل در جنس‌های فلزی، پلاستیکی و پارچه‌ای تهیه می‌شود. و بسیار سبک و قابل جابه‌جایی است.

رنگ مناسب جا کفشی

علاوه بر جنس و مدل، انتخاب رنگ مناسب برای جاکفشی نیز بسیار دارای اهمیت می باشد. انتخاب رنگ امری سلیقه ای بوده و به دکوراسیون و رنگ سایر وسایل موجود در اتاق شما بستگی دارد. به طور کلی جاکفشی ها دارای چهار رنگ اصلی می باشند که عبارت است از : آبنوس، آنتیک، لارکس و ونگه.

کد آیسیک مرتبط با صنعت تولید انواع جاکفشی

کد آیسیک مخفف International Standard Industrial Classification (سیستم بین المللی طبقه بندی استاندارد صنایع) است. کد گذاری به عنوان روش ساده و دقیق برای تعیین هویت کالا، قطعات ، مدارک و اموال ، سالها است که در سطح شرکت هاو زنجیره های تأمین مورد استفاده قرار می گیرد.
با توجه به بررسی های انجام شده کد آیسیک انواع جاکفشی به شرح جدول ذیل می باشد

شرح محصولکد آیسیک
جاکفشی۳۶۱۰۴۱۲۳۵۳

 

کد تعرفه گمرکی مرتبط با صنعت تولید انواع جاکفشی

تعرفه یا به عبارت دیگری(TARIFF) یک نوع معیار رقمی و یا عددی می باشد برای شناسی و تعیین جایگاه کالا در ترخیص کالا .
تعرفه گمرکی میزان حقوق ورودی قابل پرداخت برای ورود کالا می باشد.تعرفه گمرکی در بستر تاریخ مبتنی بر سیستم و روش های خاصی از قبیل اداره گمرک،آمار،حمل و نقل،بیمه و غیره طراحی و مورد استفاده قرار می گیرد.
با توجه به بررسی های انجام شده کد تعرفه گمرکی انواع جاکفشی به شرح جدول ذیل می باشد

شرح محصولکد تعرفه گمرکی
جاکفشی۹۴۰۳۸۹۰۰

 

وضعیت واحد های فعال تولید انواع جاکفشی

در نمودار زیر تعداد و ظرفیت واحدهای تولید انواع جاکفشی در کشور به تفکیک استان آمده است .
واحدفعال جاکفشی

جدول واحد های فعال تولید انواع جاکفشی

در جدول زیر تعداد و ظرفیت واحدهای تولید انواع جاکفشی در کشور به تفکیک استان آمده است .
جدول واحدفعال جاکفشی

درخواست تهیه طرح توجیهی

این طرح صرفا به عنوان یک ایده سرمایه گذاری مطرح می شود. جداول و نمودارها تقریبی است.

امکان سرمایه گذاری با ظرفیتهای مختلف و به تبع آن سطح سرمایه گذاری کمتر و بیشتر از میزان اعلام شده نیز وجود دارد.

درصورت نیاز به تدوین طرح توجیهی می توانید با شرکت تماس حاصل فرمایید یا فرم اولیه سفارش طرح را تکمیل نمائید.

 

 


درصورت تمایل به این مطلب امتیاز دهید:

۵/۵ - (۱ امتیاز)