طرح تولید سل الکترولیز یا الکترووینینگ

یک سلول الکترولیتی از انرژی الکتریکی برای انجام واکنش اکسایش و کاهش غیر خودبه‌خودی استفاده می‌کند. سلول الکترولیتی نوعی از سلول الکتروشیمیایی به شمار می‌آید و به طور معمول برای تجزیه ترکیبات شیمیایی در فرآیندی موسوم به الکترولیز مورد استفاده قرار می‌گیرد. از نمونه‌های مهم در الکترولیز می‌توان به تجزیه آب به هیدروژن و اکسیژن و تجزیه بوکسیت به آلومینیوم و مواد دیگر اشاره کرد. لازم به ذکر است که فرآیند آبکاری نیز با استفاده از یک سلول الکترولیتی انجام می‌گیرد
«الکترولیز» (Electrolysis) یا برقکافت، استفاده از جریان الکتریکی برای انجام واکنش‌هایی است که به طور خود به خودی انجام نمی‌شوند. از الکترولیز برای تبدیل مواد مختلف به عناصر سازنده خود بهره می‌گیرند و از همین راه عناصر مختلفی نیز کشف شده‌اند. امروزه برقکافت در صنعت کاربردهای بسیاری دارد. در الکترولیز، از طریق الکترولیت، جریانی الکتریکی به محلول فرستاده می‌شود تا یون‌های مورد نیاز برای انجام یک واکنش را تحریک کند. همانطور که اشاره شد، این نوع از واکنش‌ها به طور خود به خودی انجام نمی‌شوند. به ولتاژ مورد نیاز برای انجام الکترولیز، «ولتاژ تجزیه» (Decomposition Potential) می‌گویند.

مزایای سل الکترولیز یا الکترووینینگ

کاهش برق مصرفی
کاهش وزن سلول
جلوگیری از نشت برق
حذف جریان مغناطیسی در سل
مقاومت مکانیکی بالا
دارای مقاومت شیمیایی
ساخت این نوع سلول ها از رزین اپوکسی وینل استر و مواد با درجه بندی خاص که دارای آنتی اسید هستند ازجمله از ویژگی این سل ها می باشد.

درخواست خدمات مشاوره سرمايه گذاری

براي تحقق يک ايده به کسب وکار موفق بايد آن را از ابعاد گوناگون مانند بازار، توجيه اقتصادی، شرايط سرمايه گذاری، مدل سازی کسب وکار، زيرساخت های فنی و فرآيند های توليد مورد مطالعه قرار گيرد.
در صورت تمايل به دريافت خدمات (مطالعه فرصت سرمايه گذاری، تحقيقات بازار، طراحی مدل کسب و کار و سيستم سازی کسب و کار) می توانيد پرسشنامه درخواست خدمات مشاوره را تکميل نمايئد و يا با دفتر شرکت تماس حاصل فرمائيد. کارشناسان گروه ايطرح آمادگی دارند پيشنهادهايی شامل شرح خدمات متناسب با نياز کسب و کار شما را تنظيم نموده و با قيمت رقابتی جهت تصميم‌گيری در اختيار تيم‌های راه انداز، استارتاپ‌ها و مديران کسب و کارها قرار دهند.

درخواست تهيه طرح توجيهی

اين طرح صرفا به عنوان يک ايده سرمايه گذاری مطرح می شود. جداول و نمودارها تقريبی است.

امکان سرمايه گذاری با ظرفيتهای مختلف و به تبع آن سطح سرمايه گذاری کمتر و بيشتر از ميزان اعلام شده نيز وجود دارد.

درصورت نياز به تدوين طرح توجيهی می توانيد با شرکت تماس حاصل فرماييد يا فرم اوليه سفارش طرح را تکميل نمائيد.

 

 


درصورت تمايل به اين مطلب امتياز دهيد: