طرح تولید نان تورتیلا

تورتیلا (به اسپانیایی: tortilla) نوعی نان نازک پخته شده از آرد سفید بسیار آسیاب شده است. این نان که ماده آن از ذرت نشأت می‌گیرد معموماً به همراه گوشت برای پختن غذاهایی چون تاکو، بوریتو و انچیلادا استفاده می‌شود.
تورتیلا از نوآوری‌هایی بود که پس از آورده شدن گندم از اسپانیا به قاره آمریکا هنگام استعمار این منطقه ایجاد شد. سرخ‌پوستان در قدیم برای تهیه تورتیا، ذرت را با دانه‌کوب در کابیله کوبیده و آماده می‌کردند.
نان ترتیلا نوعی نان مکزیکی است که برای تهیه خوشمزه جاتی مثل انواع تاکو یا چیپس ترتیلا ازش استفاده میشه. در خیلی از کشورها این نان رو میشه به صورت آماده از سوپرمارکت ها تهیه کرد.
این نان هم با آرد گندم و هم ذرت درست می‌شود. نوع درست شده با ذرت قدیمی‌تر است و در مکزیک و آمریکای مرکزی بسیار محبوب است. از آنجایی که گندم در آمریکای مرکزی کشت نمی‌شد، نان تورتیلای گندم در اروپا درست شد. این مدل از نان تورتیلا، حاوی چربی، نمک و مقداری ماده عمل آورنده خمیر مثل بیکینگ پودر است. از این نان در انواع غذاهای مکزیکی مثل بوریتو، تاکو، فاجیتا، انچیلادا و سایر غذاهای مکزیکی استفاده می‌شود.

پیش بینی وضعیت سرمایه گذاری طرح تولید نان تورتیلا

ظرفیت تولید سالیانه : 300 تن
نرخ برابری دلار : 22000 تومان
مساحت زمین موردنیاز : 2500 مترمربع
زیربنای کل : 850 مترمربع
تعداد نیروی انسانی مورد نیاز : 16 نفر
میزان سرمایه گذاری ثابت : 5 میلیارد تومان (بدون احتساب هزینه زمین)
ارزش ماشين آلات و تجهيزات : 1.8 میلیارد تومان
نرخ بازده داخلی در سال مبنا : 35 درصد

درخواست خدمات مشاوره سرمايه گذاری

براي تحقق يک ايده به کسب وکار موفق بايد آن را از ابعاد گوناگون مانند بازار، توجيه اقتصادی، شرايط سرمايه گذاری، مدل سازی کسب وکار، زيرساخت های فنی و فرآيند های توليد مورد مطالعه قرار گيرد.
در صورت تمايل به دريافت خدمات (مطالعه فرصت سرمايه گذاری، تحقيقات بازار، طراحی مدل کسب و کار و سيستم سازی کسب و کار) می توانيد پرسشنامه درخواست خدمات مشاوره را تکميل نمايئد و يا با دفتر شرکت تماس حاصل فرمائيد. کارشناسان گروه ايطرح آمادگي دارند پيشنهادهايی شامل شرح خدمات متناسب با نياز کسب و کار شما را تنظيم نموده و با قيمت رقابتی جهت تصميم‌گيری در اختيار تيم‌های راه انداز، استارتاپ‌ها و مديران کسب و کارها قرار دهند.

درخواست تهيه طرح توجيهی

اين طرح صرفا به عنوان يک ايده سرمايه گذاری مطرح می شود. جداول و نمودارها تقريبی است.

امکان سرمايه گذاری با ظرفيتهای مختلف و به تبع آن سطح سرمايه گذاری کمتر و بيشتر از ميزان اعلام شده نيز وجود دارد.

درصورت نياز به تدوين طرح توجيهی می توانيد با شرکت تماس حاصل فرماييد يا فرم اوليه سفارش طرح را تکميل نمائيد.

 

 


درصورت تمايل به اين مطلب امتياز دهيد: