طرح تولید سوزن دوخت، سنجاق و كليپس (1)

طرح تولید سوزن دوخت، سنجاق و کلیپس

سوزن دوخت یا منگنه قطعه ای فلزی است که دو سر آن با زاویه نود درجه خم شده است و در داخل منگنه قرار می گیرد. معمولاً هر ۵۰ یا ۶۰ قطعه به هم چسبانده می شوند که بتوان آن را داخل منگنه قرار داد. انواع مختلفی از سوزن منگنه وجود دارد که متناسب با جنس و ابعاد قطعاتی که به هم متصل می شوند مورد استفاده قرار می گیرند. برای ساخت سوزن دوخت از مفتول فولادی زیر یک میلی متر استفاده می شود . که در نهایت سوزن ها آبکاری مس می گردند . البته برخی دیگر از انواع سوزن ها از فلز روی ساخته می شوند .

سوزن ته گرد

سوزن ته گرد سوزنی فولادی است که ته آن گرد بوده و برای دوخت دو یا سه برگ کاغذ مورد استفاده قرار می گیرد. دوخت ایجاد شده بوسیله سوزن ته گرد معمولا از نوع باز شو
است . برای ساخت سوزن ته گرد از مفتول فولادی زیر یک میلی متر استفاده می شود. که در نهایت سوزن ها آبکاری می گردند .

کلیپس

کلیپس یا گیره کاغذ وسیله ای به شکل میله خمیده فلزی یا پلاست یکی بر ای نگه داشتن ورقه های کاغذ، مقوا و مانند آن می باشد. برای ساخت کلیپس از مفتول فولادی زیر یک میلیمتر استفاده می شود که در نهایت آبکاری می گردند .

طرح تولید سوزن دوخت، سنجاق و کلیپس (3)

بررسی قیمت های داخلی سوزن دوخت، سنجاق و کلیپس

محصولات مورد مطالعه دارای تنوع بالا از نظر تولید کننده آنها در بازار وجود دارد و با توجه بر کیفیت و سطح شناخته شده بودن آنها از قیمت های متفاوتی نیز برخوردار می باشند.

مروری بر قیمت های جهانی سوزن دوخت، سنجاق و کلیپس

مجموعه محصولات عمومی بازار هستند که از تنوع بسیار بالا برخوردار بوده و شرکت های تولید کننده مختلف نیز قیمت های متفاوتی برای محصولات خود ارائه می نمایند . بنابراین نمی توان در مورد قیمت جهانی آن رقم دقیقی را ارائه نمود .

بررسی اهمیت استراتژیکی کالا در دنیای امروز

باتوجه باینکه در کلیه ادارات ، شرکت ها ، فروشگاه ها ، کارخانجات و غیره بعنوان ماده یکی از اقلام ملزومات ضروری اداری مورد استفاده داشته و شاید نتوان اداره یا شرکتی را یافت که از این اقلام استفاده نکند ، لیکن از نگاه کلان می توان گفت که این محصولات اهمیت استراتژیک خاصی در داخل کشور و بازارهای جهانی ندارند و تنها از نگاه یک محصول مصرفی می توان این محصولات را مورد مطالعه و بررسی قرار داد .

کشورهای عمده تولید کننده سوزن دوخت، سنجاق و کلیپس

این محصولات از اندازه ریز و قیمت نسبتا پائینی برخوردار می باشند. از این رو تولید آن عمدتا در کشورهایی مانند چین که از قیمت تمام شده کمتری به نسبت سایر کشورها برخوردار هستند صورت می گیرد.
• چین
• تایوان
• ژاپن
• هند
• ترکیه

طرح تولید سوزن دوخت، سنجاق و کلیپس (2)

معرفی کد آیسیک مرتبط با صنعت تولید سوزن دوخت، سنجاق و کلیپس

۱. انواع سوزن منگنه : ۲۸۹۹۴۱۲۳۱۲

وضعیت واحد های فعال تولید سوزن دوخت، سنجاق و کلیپس

در نمودار زیر تعداد و ظرفیت واحدهای تولید کننده سوزن دوخت، سنجاق و کلیپس در کشور به تفکیک استان آمده است .

طرح-تولید-سوزن-دوخت،-سنجاق-و-کلیپس-(5)

تهیه طرح توجیهی بر اساس آخرین دستورالعملهای سازمانی و بانکی.

در صورتیکه نیاز به طرح توجیهی دارید کارشناسان ما طرح مدنظرتان را بر اساس آخرین ضوابط و بر اساس داده‌های روز و مشخصات و مختصات مدنظرتان، تهیه می‌نمایند. جهت کسب اطلاعات بیشتر اینجا کلیک نمائید.

۵/۵ - (۲ امتیاز)